GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 20 385 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 20 385 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Pergola je perfektní místo, kde můžete trávit volný čas, a to od jara do podzimu. Přes zimu může zahradní pergola sloužit například jako úschovna zahradního nábytku.

Konstrukce hliníkové pergoly může být použita i na zastřešení balkónu, lodžie či terasy u bytu. Nemáte dům se zahradou? To přeci nevadí, vychutnávejte jarní paprsky i na balkóně.

Proč zahradní pergolu z hliníkových profilů?

Hliníkové konstrukce mají velké množství předností, které ocení nejeden zákazník. Jsou jimi například:

  • nehořlavost
  • bezúdržbovost
  • místo pro dokonalou relaxaci a odpočinek
  • ideální ochrana terasy
  • barevná stálost a dlouhá životnost
  • nadčasový vzhled hodící se ke každému typu domu
  • prostor pro sportovní vyžití za špatného počasí

Nenechte se oslňovat

Přímé jarní sluneční paprsky mohou někdy natolik oslňovat, že si od nich rádi odpočinete, nemusíte ale hned do domu či bytu. Buďte na čerstvém vzduchu a mějte možnost se schovat pod přístřešek v podobě hliníkové pergoly.

Jako výplň hliníkové pergoly můžete zvolit čirou výplň nebo mléčnou výplň. Záleží samozřejmě na vás a vašem vkusu, obecně ale doporučujeme výplň mléčné barvy, která propustí obdobné množství světla, zároveň ale pohltí tepelné záření. Proto se pod pergolou v teplých jarních či letních dnech nebudete cítit jako ve skleníku.

Hliníková pergola ve 3 provedeních

Co zákazník, to jiné přání. Ať už barevná varianta nebo cenové rozpětí. A tím se vyznačuje naše firma Alcentrum. Snažíme se vycházet klientů co nejvíce vstříc a brát jejich přání opravdu vážně. Pro vyrábíme 3 různá provedení hliníkových konstrukcí, aby si vybral opravdu každý.

  • Hliníková pergola ECOzákladní provedení s nejnižší cenou
  • Hliníková pergola PROFI - nejvíce prodávané provedení odpovídající své přiměřené ceně
  • Hliníková pergola DELUXE - toto provedení nadchne i toho nejnáročnějšího zákazníka

Nevíte-li si rady s výběrem právě pro vás, pak nás kontaktujte. Budeme se vám plně věnovat a společně vybereme vhodné řešení. Při závazné objednávce pro vás zdarma vypracujeme grafický návrh včetně předběžné kalkulace zcela zdarma.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 20 385 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP