GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Momentálně nastává to nejkrásnější období v roce – jaro, rozkvetlé stromy, první hřejivé slunce, ale taky rychlé střídání počasí. Nemáte-li zastřešenou terasu nebo místo, kde venku rádi sedíte, pak tak učiňte. Nepřekvapí vás nenadálá změna počasí.

Dejte zahradě nový kabát v podobě hliníkového altánu. Hliníkový altán můžete nechat zhotovit kdekoliv na zahradě, jeho stavba nevyžaduje stavební povolení ani kotvení do zdiva.

Proč realizovat hliníkový altán právě z hliníku?

Hliníkové profily jsou stále žádanějšími pro své výborné vlastnosti.

  • systém pro altán nevyžaduje žádnou údržbu
  • elegantní a nadčasové řešení pro relaxační zónu
  • vhodné řešení pro pasivní domy (žádné kotvení do obvodového zdiva)
  • nehořlavost
  • stálost barev a odolnost
  • možnost velkého výběru barevného provedení

Zahradní altán z hliníku pro vás vyrobíme na míru nebo si od nás můžete vybrat ze standardních rozměrů. Naše společnost Aliminper s.r.o. se snaží vyjít vstříc požadavkům všech klientů.
Rozhodnete-li se časem si nechat hliníkový altán zasklít, není v tom problém. Zasklíme i zahradní altán, pak budete mít v srdci zahrady takovou samonosnou zimní zahradu. Zasklení je možné dodělat i částečně.

Zahradní altán má mnohostranné využití

Zahradní altán se využívá nejvíce k posezení s rodinou či přáteli nebo pro odpočinek a lenošení po náročném dni. Můžete v něm ale pořádat i narozeninové oslavy, grilovat, umístit v něm nějaké sportovní náčiní (jako například rotoped, stolní fotbálek nebo basketbalový koš) nebo například v zimě zde uskladníte zahradní nábytek. Využití altánu je opravdu široké, záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Jaký materiál je použit na hliníkový altán?

Na výrobu všech našich hliníkových přístřešků používáme kvalitní materiály. Střešní krytina je z komůrkového polykarbonátu, který je opatřen UV ochranou. Spojovací materiál je z nereze a samotnou konstrukci tvoří hliníkové profily opatřené povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT.

Altány dostupné ve 3 provedeních

Co zákazník, to jiné přání. Není tomu jinak i u zahradních pergol. Proto jsme vyrobili 3 různé produktové řady – ECO – nejlevnější varianty, PROFI – nejkupovanější provedení a DELUXE – vyjde vstříc i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.

I vaše zahrada si zaslouží nový zevnějšek, z hliníkového altánu budete těžit všichni, celá vaše rodina. Každý z rodiny si najde v altánu své místo.
Neváhejte a objednávejte na telefonním čísle 777 118 639 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 20 385 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory