GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Společně s otevřenými dveřmi dáváme prostor také lezoucímu a létajícímu hmyzu, který bychom raději nechali za dveřmi i okny. Proto pro vás máme dobrou radu, pokud jste sundali sítě do oken před zimou, můžete je co nejdřív opět nasadit a vyhnout se tak nepříjemným hostům.

Proč vlastně sundávat před zimou sítě proti hmyzu?

Někdo nechává sítě přidělané po celý rok a jiní je pravidelně před zimou sundají a na jaře zase nasadí. Proč tomu tedy tak je? Hlavním důvodem je prodloužení jejich životnosti. V zimě když padá sníh, tak může také zapadat mezi síť a okenní rám, kde taje a poté zase zamrzne a tak stále dokola, kdy se plast může napínat a rozpínat, což mu nesvědčí a časem může popraskat.

Jak udržovat sítě do oken přes zimu?

Nejprve musíte sítě z oken demontovat. Stačí pouze pootočit zobáčky po stranách a vysadit tak lehce celý rám i se sítí. Pak přijde na řadu samotné čištění. Vysavač nastavte na co možná nejnižší výkon a nasucho sítě vysajte od velkých nečistot. Dalším způsobem, jak očistit sítě do oken od většího prachu je, že je otřete vlhkým měkkým hadrem. Pak následuje přemístění sítí do vany nebo sprchového koutu, pokud bydlíte v rodinném domku tak ji klidně opřete někde na zahradě. Připravte si sprchu, parní čistič nebo zahradní hadici a síť osprchujte. Použijte jen měkký hadřík a vodu s mýdlovým roztokem, voda by neměla být horká, ale pouze do 40 stupňů.

Zakázány jsou veškeré chemické prostředky, například ředidla, rozpouštědla nebo čistící písky či pasty. Tím by se mohl rám sítě poškrábat. Nepoužívejte ani hrubé kartáče nebo drátěnky. Musíme postupovat velmi opatrně, abychom zabránili promáčknutí rámu nebo roztržení síťoviny. Nakonec síť znovu osprchujeme a postupujeme s čištěním z druhé strany. Poté necháme síť dostatečně oschnout.

Takto vyčištěné a oschlé sítě můžete uložit a nasadit na jaře zpět na okna. Skladujte je hlavně naležato, abyste předešli jejich zkroucení.

Pokud nemáte ještě sítě proti hmyzu, pak je rychle objednejte. Společnost ALuminper vyrábí mimo jiné i sítě do oken proti hmyzu. Zašlete pomocí kontaktního formuláře poptávku, obratem vám bude zaslána cenová nabídka.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 20 385 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory