GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 20 385 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 20 385 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

I on si zaslouží svůj prostor a ochranu před nepříznivým počasím.
Věděli jste například, že automobilů přibývá v České republice více než obyvatel? V dnešní době si celá řada z nás nedokáže představit svůj život bez automobilového pomocníka. Proto i pro něj musíte myslet na jeho ubytování.

Velmi oblíbenou variantou garáže se stalo v posledních letech montované garážové stání z hliníkových profilů. Svým klientům nabízíme širokou škálu barev i rozměrů. Hliník je odolný materiál, který má dlouhou životnost. Mezi jeho hlavní výhody patří:

    • Ochrana auta

Největší výhodou je, že váš automobil bude dokonale chráněn. Jeho karoserie nebude otlučená od krup ani horké sluníčko mu neublíží. V zimě zas nemusíte řešit každé ráno odstraňování sněhu a námrazy.

    • Bezúdržbovost

Hliníkovou konstrukci nemusíte vůbec ničím natírat ani o ni jinak pečovat, Materiál je ošetřen vypalovanou barvou KOMAXIT, která je stálá a odolná.

    • Dlouhá životnost

Garážové stání je vyráběno z kvalitních hliníkových slitin, které nepodléhají povětrnostním vlivům, takže jeho životnost je opravdu dlouhá.

    • Universální vzhled

Nabízíme garážová hliníková stání v různém provedení, nemusíte se bát, že byste si u nás nevybrali. Rozhodně se bude hodit i k novostavbě. Jeho vzhled je elegantní a universální, hodí se tak ke každému domu.

    • Výhodnější cena

Pokud se rozhodujete, zda pořídit klasickou zděnou garáž nebo garážová stání, tak vězte, že klasická garáž vás vyjde rozhodně na více peněz. Nejen, že budete muset řešit stavební povolení, ale velmi nákladná jsou také garážová vrata, která u parkovacího stání mít nemusíte.

Vybírat můžete ze tří variant

Aby si u nás vybral opravdu každý, má naše společnost Aluminper pro své klienty připravené tři produktové řady garážového stání.

Hledáte-li klasické garážové stání za nízkou cenu, je právě pro vás varianta ECO ta ideální. Dodáváme ho ve dvou základních dekorech, sněhově bílá a antracit hladký. Další oblíbenou variantou garážového stání je parkovací stání PROFI, které nabízí vyvážený kompromis mezi cenou a kvalitou garážového stání. Nejluxusnější garážovou konstrukcí je řada DELUXE. Je vyráběna z nejkvalitnějších hliníkových profilů, které jsou speciálně zesíleny a dodávána společně s bezpečnostním sklem.

Zaujala vás naše nabídka?

Rádi vám zodpovíme na vaše dotazy. Neváhejte nás kontaktovat a my vám s projektem poradíme.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 20 385 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP