GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 20 385 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 20 385 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu


Společnost ALUMINPER má v nabídce několik druhů stínící techniky, se kterou vytvoříte příjemnou oázu pod svou pergolou nebo si můžete nechat zastínit zimní zahradu.

Hlavní funkce stínící techniky je ochrana před přehřátím interiéru, ochrana soukromí či zabezpečení vašeho domu. Speciální stínící technikou můžete danou místnost například odhlučnit od místní silnice. Ale má i své výhody v zimních měsících, kdy dokážete udržet teplotu v místnosti a vy tak můžete snížit své náklady na vytápění.

Teď je ta nejvhodnější doba na pořízení nové stínící techniky, kdy slunce brzy ráno vychází a zapadá až s večerem. Ihned po montáži budete moci využívat veškerou stínící techniku, kterou v nabídce máme. Ať už se jedná o žaluzie, rolety či markýzy.

Neztrácejte čas a investujte do stínící techniky

Pořízením stínící techniky ještě před létem, nejlépe na jaře, získáte nejlepší nabídku různých typů, které se na trhu objevují. Firmy se předhánějí a snaží se uspokojit široké spektrum zákazníků, ať už širokým výběrem nebo zajímavou cenou.

Žaluzie

  • Horizontální a vertikální žaluzie
  • Stále velmi oblíbené jsou horizontální žaluzie, které si můžete vybrat buď plastové, nebo dřevěné. Vertikální žaluzie dokáži zútulnit váš interiér nebo oddělit místnosti či vchod do zimní zahrady. Velký výběr odstínů nabízí doladění podle vašeho vkusu.

  • Venkovní žaluzie
  • Venkovní žaluzie se nejvíce využívají jako předokenní, zajištují ochranu interiéru, který se nepřehřívá a udržuje stálou teplotu. Snadno si mohou majitelé regulovat množství světla, které chtějí, aby dopadalo do místnosti.

Rolety

  • Venkovní rolety
  • Velkou výhodou u venkovních rolet je nejen jejich úspora energie při vytápění, ale především vyšší zabezpečení, přes které se zloděj jen tak nedostane. Navíc jsou téměř bezúdržbové a protihlukové.

Markýzy

Venkovní markýza vás dokáže ochránit jak před ostrým sluníčkem, či nepříliš velkým deštěm. Markýzy se vyrábí z kvalitní a stálobarevné látky, která je navíc opatřena UV filtrem. Ovládání je mechanické – ruční klikou či elektrickým dálkovým ovládáním.

Využijte ideální období pro pořízení stínící techniky

Co člověk to vyhraněný vkus, proto je naše nabídka rozsáhlá, aby si u nás vybral opravdu každý. Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, rádi vám vyjdete vstříc. Využijte našeho kontaktního formuláře.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 20 385 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP