GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 20 385 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 20 385 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Představíme Vám výhody, praktičnost a estetickou stránku hliníkových pergol.

Široký výběr a dostupnost pro každého

Hliníkové pergoly jsou v posledních několika letech velmi oblíbeným produktem mezi vlastníky rodinných domů. Obecně platí trend propojovat zahradu s obytnou částí domu a k tomu právě dokonale slouží hliníkové pergoly.

Dá se říci, že tomuto architektonickému prvku propadl nejeden vlastník zahrady. Hliníková pergola vás jednoduše vtáhne do života na zahradě, kde můžete trávit mnoho společných chvil s rodinou a přáteli.

Výhody hliníkových pergol

Pro někoho je hliníková pergola estetickým doplňkem jejich rodinného domu a zahrady, pro jiného je to ideálním prostorem pro volnočasové aktivity s rodinou a kamarády. Hliníková pergola je dokonalým zázemím, protože svůj čas zde můžete trávit prakticky za jakéhokoliv počasí.

Ze správně zastíněné pergoly vás v létě nevyžene horké slunce. Naopak získáte místo, kde se můžete lehce schovat, a přesto zůstat v kontaktu s přírodou a krásným počasím. Ani letní bouřka Vás nevyžene domů, můžete si vychutnat romantické bubnování kapek a popíjet kávu nebo sklenku vína.

Veškeré vybavení Vaší pergoly je díky zastřešené hliníkové pergole ochráněno proti vlivům počasí. Nábytek, který je vhodný i do nepříznivého počasí Vám díky pergole z hliníku vydrží mnohem déle a jeho údržba bude snazší. Také o gril se nemusíte bát, stačí běžná údržba.

Jak je to s údržbou samotné hliníkové pergoly? Věřte nebo ne, ale hliníkové pergoly jsou báječné, protože se o ně prakticky nemusíte nijak starat. Jsou v podstatě bezúdržbové. Zapomeňte na každoroční natírání konstrukce. Díky povrchové úpravě vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT, získáte hliníkovou pergolu, kterou v případě nutnosti omyjete čistou vodou. Nic více, nic méně. Hliníková pergola neztratí ani za mnoho let svůj původní vzhled. Navíc si můžete vybrat z velmi obsáhlé palety barev, takže hliníkovou pergolu můžete jednoduše sladit s designem Vašeho domu.

Neváhejte a pořiďte si i Vy hliníkovou pergolu

Je nejvyšší čas objednat si hliníkovou pergolu. Na naší zákaznické lince 777 118 639 se dozvíte mnohem více informací. Rádi vypracujeme cenovou nabídku ušitou na míru přímo vám. Navíc získáte dopravu zdarma, objednáte-li si hliníkovou pergolu včetně profesionální montáže. Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Kontaktovat nás také můžete pomocí emailu nebo kontaktního formuláře.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 20 385 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP