GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Bylo by dobré mít auto zaparkované v neustálém stínu, pak to uvnitř bude přeci jen více snesitelné. Co se zamyslet nad variantou parkovacího stání. Vaše auto nebude na přímém slunku a navíc nebude trpět ani lak, který pod prudkými slunečními paprsky bledne.

 

 

 

 

 

 

Velká výhoda u garážového hliníkového stání je především v tom, že nemusíte obíhat úřady a shánět stavební povolení, které je třeba k pevně stojící garáži. Nemusíte ani pořizovat garážová vrata, která jsou nákladným prvkem u garáže. Další plus je bezúdržbovost a dlouhá životnost. Také životnost u vašeho auta se bude prodlužovat, protože bude chráněno před kroupami, deštěm či sněhem a jeho karoserie nebude tak trpět.

Typy hliníkového parkovacího stání

Společnost Aluminper má v nabídce širokou paletu odstínů i rozměrů pro garážová stání. Na výběr je z 3 variant, aby si vybrat opravdu každý. Vybírat můžou klienti z variant ECO, PROFI nebo DELUXE.

    • ECO

Jedná se o jednoduchou konstrukci, která není náročná na údržbu. Varianta ECO je velmi oblíbená u našich zákazníků především z důvodu nízké ceny. Kvalita hliníkové konstrukce se ale nemění, stále se jedná o odolné provedení s dlouhou životností. V nabídce naleznete 2 standartní typy hliníkového stání od rozměrů 300 do 700 cm. Můžete se také rozhodnout, zda si garážové stání namontujete sami nebo přenecháte montáž našim profesionálním pracovníkům.

    • PROFI

Garážová hliníková stání PROFI je k dostání ve 20 základních typech ve standartních rozměrech. Pokud si přeci jen zákazník nevybere, můžeme mu zhotovit hliníkový přístřešek na auto s atypickými rozměry. Varianta PROFI nabízí elegantní, universální prvek k vašemu domu s přijatelnou cenou.

    • DELUXE

Hledáte-li ten nejluxusnější přístřešek, který dokonale ochrání váš vůz, je to právě varianta DELUXE. Již podle názvu může klient odhadnout, že se jedná o exkluzivní garážové stání, které je dodáváno společně s bezpečnostním sklem či speciálně zesílenými profily. Na výběr je z 200 nadstandartních odstínů.

Pořiďte i vy garážové stání pro váš vůz

Rádi vám pomůžeme s výběrem nebo doladíme společně barevné provedení či rozměry, přesně podle vás. Nejdůležitější je pro nás spokojený zákazník. Pro více informací nás kontaktujte.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 20 385 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory