GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Máme pro vás řešení, a to hliníkový samonosný altán.

Toto kryté posezení lez využívat mnohostranně, například pro relaxaci a odpočinek se šálkem dobrého čaje, grilování s přáteli za každého počasí, uschování zahradních potřeb před deštěm a bouří, možnost sportovního vyžití dětí při nevlídném počasí (závěsná houpačka, stolní tenis, přenosné pískoviště atd.). Každý si své využití zajisté najde. Je přeci jen dobré mít u svého domečku možnost zahradního posezení pod střechou.

Hliníkový altán – proč právě hliníkové profily?

Používaný hliníkový materiál, který máme, vyniká svými vlastnostmi a stálostí. V porovnání s dřevem se může pyšnit svým bezúdržbovým systémem – hliník nevyžaduje žádné pravidelné ani speciální nátěry, broušení či napouštění olejem. Při znečištění postačí altán otřít vlhkým hadrem nebo postříkat vodou z hadice. Dalšími nezanedbatelnými výhodami jsou

  • univerzálnost– hliníkové přístřešky včetně samonosného altánu se hodí ke každému typu domu (starší domky se sedlovou střechou nebo i moderní novostavby)
  • Vkusné řešení zahradní pergoly pro pasivní domy
  • dlouhá životnost
  • nehořlavost
  • výběr z mnoha barevného provedení
  • odolnost hliníkových profilů proti všem povětrnostním podmínkám
  • skvělé řešení pro vytvoření relaxační zóny na vaši zahradě

Hliníkový altán si zamilujete právě pro jeho vlastnosti. Můžete si ho pořídit i vy s pasivním domem - nemusí se totiž vůbec kotvit do domu. Nechte si zhotovit na své zahradě hliníkový altán a užívejte si čerstvého vzduchu za každého počasí.

Provedení hliníkového altánu

Zahradní altány, nejen pro pasivní domy, vyrábíme ve 3 různých provedeních. Vybírejte z:

  • Hliníkový samonosný altán ECO – nejlevnější provedení, které můžete mít již za 20 385 korun
  • Hliníkový samonosný altán PROFI - kompromis mezi cenou a kvalitou
  • Hliníkový samonosný altán DELUXE – toto provedení uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Jak na objednávku hliníkového zahradního altánu?

Samonosný hliníkový altán můžete objednávat na telefonním čísle 777 118 639, nebo vyplňte kontaktní formulář a my vás budeme kontaktovat v pracovní dny co nejdříve zpět. Pomocí kontaktního formuláře můžete psát i různé dotazy či si domluvit nezávaznou schůzku ohledně konzultace.
Naše společnost Aluminper je vám k dispozici, společně najdeme vhodné řešení právě pro vás a váš dům.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 20 385 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory