GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Proto je nejvhodnější doba se zamyslet nad kvalitní stínící technikou, která vám v domě udrží příjemný chládek a nebudou vás otravovat nepříjemné sluneční paprsky.

Na českém trhu máte na výběr z různé stínící techniky, ať už se jedná o vnitřní či venkovní. Také můžete vybírat z široké škály materiálů. Nejoblíbenější variantou jsou venkovní žaluzie nebo venkovní rolety.

Co řešit před pořízením stínící techniky?

Než si nějaké stínící rolety nebo žaluzie pořídíte, rozhodně si rozmyslete, jak hodně byste si přáli mít tmu v domácnosti. Zda chcete mít průnik světla minimální nebo mít místnost úplně zatemnělou. Zatemněná ložnice se vám bude hodit v parném létě, kdy si budete chtít udělat poobědovou siestu. Nebo byste raději více denního světla, jen nechcete, aby vám do obyváku každý soused viděl?

Žaluzie

Žaluzie jsou oblíbenou variantou stínící techniky, především z hlediska variability a navíc mají jednoduché ovládání. Hodí se do kteréhokoliv okna větších rozměrů. Využívají se jak do bytů, tak do kancelářských prostor. Mohou být také součástí interiéru, kdy můžete oddělit dvě místnosti. Nejrozšířenější žaluzií na českém trhu jsou horizontální žaluzie, prodávají se v různém barevném designu.

Rolety

Předokenní rolety dokonale zatemní vaši místnost. Mají své nesporné výhody, v zimních měsících dokáži ochránit místnost proti chladu, protože přes okno uniká nejvíce tepla. V letních měsících budou chránit váš prostor před prudkými slunečními paprsky, teplota v místnosti bude stálá. Navíc bydlíte-li u nějaké rušné silnice, tak předokenní rolety vám poskytnou protihlukovou ochranu. Ochrání také vás i váš majetek proti případným zlodějům, protože jsou zařazeny do bezpečnostní kategorie číslo II.

Především je vhodné využít služeb odborného poradenství nebo profesionální firmy, která přijede přímo k vám a rolety či žaluzie odborně namontuje. Společnost ALUMINPER vám ráda a ochotně poskytne informace, jaká stínící technika bude vhodná pro váš objekt. V naší nabídce naleznete také markýzy či sítě proti hmyzu, které využijete právě v letních měsících, kdy budete moci mít okno dokořán otevřené a přitom vás v noci nebude obtěžovat kdejaký hmyz. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo využít naše kontaktního formuláře.

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 20 385 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory