GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Jak tedy bojovat před sluncem a teplem? Řešení a možností je hned několik.

Co zvolit jako zastínění před sluncem?

Základním předpokladem pro chládek v domě nebo bytě jsou zatažená okna. Mnohdy však nestačí zatáhnout pouze závěs, ale je potřeba více. Vhodnou variantou jsou žaluzie nebo rolety, které uvnitř vytvoří o několik stupňů nižší teplotu, než je venku.

Žaluzie

    • Horizontální žaluzie

Kvalitní žaluzie do plastových a dřevěných oken v horizontálním provedení jsou vhodné pro každodenní zastínění před sluncem, které patří k nejpoužívanějšímu typu interiérového zastínění.

    • Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie se velmi často využívají v interiéru pro zastínění opravdu velkých oken. Tento typ žaluzií jsou využívány v komerčních prostorách jako jsou kanceláře.

    • Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou moderní a efektivní varianta stínění před sluncem. Skládají se z lamel různých šířek a tvarů, vodících lanek a horního nosiče.

Rolety

    • Textilní roletky

Nechcete v interiéru lamelové žaluzie? Pak můžete zvolit textilní roletky. V našem sortimentu naleznete celou řadu barev, ale také celo stínící nebo variantu den a noc.

    • Venkovní rolety

Tato varianta rolet patří k nejefektivnějším bojovníkům proti teplu a slunečnímu záření. V naší nabídce naleznete kvalitní venkovní rolety od českého výrobce.

Stínící technika od společnosti Aluminper

Chcete se dozvědět více informací o stínící technice? Pošlete nám nezávaznou poptávku pomocí kontaktního formuláře nebo nás kontaktujte na zákaznické lince 777 118 639

.

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 20 385 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory