GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu


Hliníkové pergoly jsou ideálním řešením pro ty, kdo chtějí zastřešit terasu a vytvořit si tak venkovní prostor, který budou moci využívat za každého počasí.

Příjemné chvilky relaxace a odpočinku si pod hliníkovou pergolou budete moci užívat nejdéle do 3 týdnů od objednání hliníkové pergoly. Naše firma Aluminper s.r.o. se specializuje na přístřešky z hliníkových profilů a garantuje dobu dodání nejpozději do 3 týdnů.

Hliníková pergola vám poskytne nejen ochranu před deštěm a bouřkami, ale zajistí vám i příjemný stín, bude-li právě neúnosně svítit sluníčko.

Hliníková pergola od Aluminper s.r.o.

Jsme společností, pro kterou je spokojenost a přání klienta na prvním místě. Proto, nevíte-li si rady s výběrem pergoly právě pro vás, vše společně zkonzultujeme buď po telefonu, nebo na nezávazné schůzce přímo u vás.
Samozřejmostí je u nás zaměření a zapracování vašich požadavků. Při závazné objednávce od nás můžete očekávat předběžnou kalkulaci zdarma a na požádání i grafický návrh vašeho řešení pergoly. Naše výrobky jsou precizně zpracované, svým klientům vždy zaručíme:

    • dodání do 3 týdnů

Vyberete si vysněnou hliníkovou pergolu, na své zahradě ji budete mít nejpozději do 3 týdnů od vytvoření objednávky.

    • platba hliníkové pergoly

Jsme jedna z mála firem, která nechce po svých zákaznících žádné zálohy předem.

    • doprava zdarma

Objednáte-li si k hliníkové pergole i její montáž, pak garantujeme dopravu zdarma po celé České republice. Pokud budeme zasílat hliníkovou pergolu ve formě stavebnice a vy si ji smontujete sami, pošleme vám ji na dobírku.

Jaké jsou technické parametry hliníkové pergoly?

Na výrobu používáme kvalitní materiál, proto můžeme zaručit dlouholetou trvanlivost hliníkových přístřešků.

  • Spojovací materiál - spojovací materiál je z kvalitní nerezové oceli.
  • Střešní krytina - jde o 16 mm polykarbonát, u kterého si můžete vybrat barvu (čirý, mléčný nebo barevný), spolehnout se můžete i na UV ochranu
  • Konstrukce - konstrukce vyrábíme pouze z kvalitních hliníkových profilů ošetřených vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT, možnost širokého výběru barev

Zajímá vás naše kompletní nabídka hliníkových pergol?

Máte-li zájem o kompletní nabídku našich produktů, pak navštivte naše webové stránky www.pergolyzhliníku.cz nebo nás kontaktuje. Zodpovíme vám veškeré otázky k hliníkovým pergolám, případně si sjednáme nezávaznou schůzku.

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 20 385 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory