GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 19.686 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Hliníkový přístřešek nad dveře je účinná ochrana před deštěm i sněhem, navíc dokonale odolává všem povětrnostním vlivům.

Hliníková konstrukce přístřešku

Hliníkové přístřešky nad dveře jsou vytvářeny dle plánů hliníkové pergoly. Jedná se o kvalitní odolnou konstrukci s dlouhou životností, která nepotřebuje nijak náročnou údržbu.

Barevné varianty přístřešků

Naše hliníkové přístřešky nad dveře vyrábíme ve standardních odstínech sněhově bílá a antracitově šedá. Avšak vyhovíme i náročnějším požadavkům našich klientů. Náš vzorník obsahuje více než 200 barevných odstínů. Vybere si tedy opravdu každý.

Vlastnosti hliníkového přístřešku nad dveře

Hliníkové přístřešky mají mnoho vlastností, které jistě ocení i ti nejnáročnější klienti. K těm hlavním vlastnostem našich konstrukcí patří:

  • stálost a odolnost
  • bezúdržbovost
  • dlouhá životnost
  • ochrana dveří
  • elegantní řešení vstupu do domu
  • různá provedení, díky široké paletě barev

Doprava a montáž hliníkového přístřešku

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Samozřejmostí je proto zaměření a grafický návrh hliníkového přístřešku. Vše společně probereme a najdeme optimální řešení pro každého klienta.

Jakmile je přístřešek nad dveře vyroben, domluvíme se se zákazníkem na termínu dopravy a montáže. Každý si může vybrat. Přístřešek přivezeme a namontujeme, nebo jej pošleme a vy si přístřešek jednoduše namontujete svépomocí. Profesionální montáže provádíme po celé České republice.

Když zastřešení vstupu do domu, tak od nás

Ochranu před deštěm, sněhem i slunečním záření pro vaše dveře zajistí hliníkové přístřešky nad dveře od naší společnosti. Pošlete nám nezávaznou poptávku a my pro vás vytvoříme cenovou nabídku. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky na čísle 777 118 639. Připravíme pro vás přístřešek nad dveře od A do Z.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 20 385 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory