GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 25.481 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 25.481 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Auto se postupem času stalo každodenním pomocníkem a je součástí našeho života, proto mu musíme věnovat péči a především ochranu, aby nám co nejdéle vydrželo.

Nestačí auto pouze umýt ručně nebo v myčce, ani nestačí ochrana ve formě autokosmetiky, je třeba ho chránit také před nepřízní počasí. Nechte si postavit garážové parkovací stání, které je vyrobeno z kvalitních hliníkových profilů. Vaše auto bude pod ochranou před kyselým deštěm, kroupami, sněhem nebo prudkými slunečními paprsky.

Jaké další výhody má hliníkové garážové stání?

    • Minimální údržba

Oproti dřevěné konstrukci se nemusíte o tu hliníkovou skoro starat. Postačí saponát s vodou a garážové stání bude jako nové. Nemusíte se starat o nátěry proti korozi nebo škůdcům.

    • Ochrana pro váš vůz

Ochrání váš automobil před nepříznivým počasím a v zimě vám odpadne shrabování sněhu z auta. Vyjedete tak dřív do práce. Nebudete mít ani dolíčky na kapotě auta, které snadno způsobí krupobití.

    • Dlouhá životnost parkovacího stání

Garážová stání vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, jsou tak velmi odolné a jejich životnost je delší než u parkovacího stání ze dřeva.

    • Moderní vzhled

Garážové stání snadno sladíte s barvou dveří či oken. Jeho vzhled je elegantní a moderní. Parkovací stání z hliníku má všestranné využití, můžete jej využít například při konání grilovací párty stejně jako altán.

    • Různé provedení

Vybírat můžete ze třech různých variant, které se liší cenou, barevném i rozměrovém provedení. Pokud hledáte klasické parkovací stání s nízkou cenou, pak je to právě varianta ECO, která je nejlevnější. Hliníkové garážové stání PROFI vám poskytne ideální kompromis mezi cenou a kvalitou. Naší nejluxusnější řadou je garážové stání DELUXE, které je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů.

Rádi byste si pořídili hliníkové garážové stání

Zaujala vás naše nabídka garážového stání z kvalitních hliníkových profilů? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi přijedeme k vám a pomůžeme vám s vaším projektem, se vším poradíme a společně najdeme ideální řešení pro váš prostor.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 25.481 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP