GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 25.481 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 25.481 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Co takhle zkusit hliníkové zastřešení, které vám vydrží po několik generací a nemusíte na něj vynaložit žádné přehnané úsilí, co se údržby týče. Společnost Aluminper vyrábí kvalitní hliníková zastřešení ze speciálních profilů pro různá využití.

Hliníková zastřešení můžete využít například jako pergolu, zahradní altán nebo parkovací stání. Společnost Aluminper nabízí ještě přístřešek nad dveře nebo stínící techniku. Využívat můžete zastřešení po celý rok, bez ohledu na počasí. Vyberete si přesně rozměr a barvu, která se bude hodit k vašemu stávajícímu nebo ještě nepostavenému domu.

Výhody zastřešení z hliníku

 • Velký výběr designu
 • Moderní i klasický vzhled
 • Jako spojovací materiál je použita kvalitní nerezová ocel
 • Vysoká odolnost vůči nepříznivým podmínkám počasí
 • Ochrana terasy nebo auta a všech věcí pod zastřešením

Odolný materiál

Hliník je kvalitní, odolný materiál, který má stálou barvu. Naše kvalitní hliníkové profily jsou odolné vůči nepříznivému počasí, kdy jim neublíží ani kyselý déšť, kroupy nebo ostré sluneční paprsky. Povrch je ošetřen práškovou barvou KOMAXIT, která je stálá a odolná proti oděru. Hliníkové profily jsou bezúdržbové a jejich životnost vydrží až několik generací.

Pestrý výběr hliníkového zastřešení

  • Hliníková pergola

Vaše terasa si zaslouží ochranu před vlivy počasí, které by na ni mohli neblaze působit. Vlivem ostrých paprsků by vám dřevo popraskalo a vybledlo. Když ji budete chránit hliníkovou pergolou, nebude tak trpět. A vy si budete moci užívat i chladné dny v pohodlí vaší zastřešené terasy.

  • Zahradní altány

Zahradní altán z hliníkových profilů se využívá především u pasivních domů, kdy není možné kotvit do obvodového zdiva domu. Plní stejné účely jako hliníková pergola.

  • Garážová hliníková stání

Z hliníkových profilů vyrábíme též ochranu pro vaše auto v podobě garážového stání. Nemusíte nadále řešit dolíčky na kapotě od krup nebo odmrazování auta v zimních měsících.

Teď si stačí pouze vybrat

Máte zájem dozvědět se o našich výrobcích více informací? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.

5.00 z 5 - 1 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 25.481 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP