GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 25.481 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 25.481 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Životnost vašemu autu prodloužíte především garážováním.
A pokud si nemůžete dovolit klasickou garáž z pevných základů, ať už kvůli místu nebo kvůli financím, tak společnost ALUMINPER má pro vás skvělou variantu v podobě garážového stání z hliníku. Nebudete muset řešit garážová vrata, která jsou nejnákladnější položkou nebo obíhat úřady kvůli stavebnímu povolení. Je to velmi jednoduché, přijedeme k vám a na místě parkovací stání z hliníku smontujeme.

Tři produktové řady

Pro své zákazníky máme připravené tři typy garážového stání, které se liší cenou, provedením, rozměry atd. Výběr je pak pouze na vás. Barvu hliníkového stání můžete sladit s celkovým dojmem vašeho domu, aby ladilo s fasádou a barvou oken či dveří. Můžete vybírat z těchto variant:

    • ECO

Jedná se o naše nejlevnější provedení. Hliníkové zastřešení ECO tvoří klasická, jednoduchá konstrukce, která uspokojí nenáročného klienta. Materiál je odolný a stálý. Vybírat můžete z 2 základních typů parkovacího stání ECO a z barev sněhově bílá a antracit hladký. Můžete se sami rozhodnout, zda si přístřešek smontujete sami nebo práci přenecháte našim profesionálům.

    • PROFI

Pokud hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou, pak je pro vás ideální varianta hliníkového stání PROFI, které je vyrobeno z kvalitních materiálů a přesto se dá pořídit za rozumnou cenu. Výběr je opravdu bohatý, barevné provedení nabízíme ve 200 různých dekorech a 20 různých rozměrech. Střešní krytinu tvoří 16 mm polykarbonát v mléčném, čirém nebo barevném provedení.

    • DELUXE

Pro náročnou klientelu máme v nabídce produktovou řadu DELUXE, která vyniká luxusním provedením. Hliníková konstrukce je vyrobena ze speciálně zesílených profilů a dodávána spolu s bezpečnostním sklem. Vybrat si můžete z 200 barevných dekorů a z rozměrů, jaký vám bude nejvíce vyhovovat. Tuto produktovou řadu nedodáváme ve formě stavebnice.

Garážové stání pro vaše auto

Máte-li zájem o naše parkovací stání z hliníku, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám se vším poradíme. Zodpovíme všechny vaše dotazy. Společně vybereme ideální variantu garážového přístřešku, následně přijedeme přímo k vám a projekt si sami zaměříme.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 25.481 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP