GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 25.481 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 25.481 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

Pořiďte si ke svému domu hliníkovou pergolu od českého výrobce. V našem sortimentu naleznete celou řadu hliníkových přístřešku, ale hliníkové pergoly hrají mezi zákazníky prim.

Stavbou hliníkové pergoly získáte elegantní přechod mezi vaším domovem a zahradou, kterou si díky pergole budete moci užívat o něco déle. Skvěle vás ochrání před jarním či podzimním deštěm a v létě budete chráněni před ostrými slunečními paprsky.

Proč hliníkovou pergolu právě od nás?

    • Velký výběr rozměrů

Z našeho sortimentu si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Základní rozměry běžně držíme skladem. U vyšších řad si můžete vybrat nejen rozměr, ale také barvu, kterou lehce přizpůsobíte dekoru vašich oken a dveří.

    • Zaměření a konzultace zdarma

Přijedeme za vámi na místo určení, kde provedeme zaměření lokality umístění pergoly. Po osobní konzultaci a specifikaci vytvoříme cenovou nabídku.

    • Pergoly se zárukou

Pergoly z hliníkových profilů prodáváme se zárukou 24 měsíců. Životnost našich pergol je však mnohem delší, přečkají i několik generací vaší rodiny, protože skvěle odolávají povětrnostním vlivům.

    • Platby a doprava

Nabízíme několik možností, jak uhradit a doručit vaši objednávku. V případě, že si objednáte pergolu včetně profesionální montáže, pak zaplatíte kompletní dodávku po sestavení pergoly, a to na bankovní účet naší společnosti.

Jestliže si objednáte pergolu jako stavebnici a sestavíte svépomocí, pak dojde k doručení dodávky dobírkou.

    • Vlastnosti hliníkových pergol

Hliníkové konstrukce mají celou řadu skvělých vlastností. Mezi ty nej patří dlouhá živostnost, minimální údržba, díky ošetření komaxitovou barvou. Pergola z hliníku vám vytvoří relaxační zónu pro vaši rodinu a přátele.

Hliníkové pergoly za skvělé ceny

Chcete vědět, jak vypadají naše hliníkové pergoly? Podívejte se na naše realizace, jistě vás přesvědčí.

Kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639, zde se dozvíte mnoho informací. Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Kontaktovat nás také můžete pomocí emailu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

4.67 z 5 - 3 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 25.481 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP