GARÁŽOVÉ STÁNÍ

bezúdržbový přístřešek
na auto

již od 25.481 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÉ PERGOLY

moderní bezúdržbové
zastřešení terasy

již od 25.481 Kč

VÍCE INFO

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Bezúdržbové zastřešení
pro vaši terasu

GARÁŽOVÉ STÁNÍ

Přístřešek na auto
z hliníkových profilů

ZAHRADNÍ ALTÁNY

Elegantní samonosný přístřešek
bez zásahu do konstrukce domu

hliníkové pergoly V podzimních měsících často věnujeme svůj volný čas přípravě zahrady na zimu. Chcete mít vše dokonale připravené na jaro a mít jistotu, že ani krutá zima vás nezaskočí.

Takže stříhání keřů, živých plotů, úprava záhonů, ale i starost o zahradní pergolu.

Máte-li zahradní pergolu z hliníkových profilů, pak příprava na zimu nebude nijak náročná. Hliníková pergola totiž nevyžaduje téměř žádnou údržbu. V čem tedy spočívá údržba a příprava pergoly na zimu?
Vezměte do ruky smeták a lopatu a vymeťte všechen nepořádek, listí, pavučiny a nečistoty, které na zastřešenou terasu nepatří. Omést nebo omýt můžete i konstrukci pergoly, pokud se vám zdá nějak znečištěná.

Zazimovat byste měli i rostliny, které pěstujete na své terase, nemusely by zimu přežít. Přemístěte je někam do domu, například na okno, schodiště nebo do chodby.

Podlaha terasy je základ

    • Podlahy ze dřeva

Hodně práce čeká na majitele dřevěných teras. Dřevo je choulostivý materiál, o který je potřeba se starat, nebo dojde ke zkroucení nebo praskání. Nejdůležitější je napouštění neb natírání potřebným přípravky k ošetření dřeva. Zaručíte podlaze ochranu před zimou i slunečními paprsky.

    • Dřevoplastové povrchy podlah

Podlaha z dřevoplastu nevyžaduje časově náročnou údržbu, jako je tomu u dřevěné podlahy. Postačí omést nečistoty koštětem a podlahu setřít vodou se saponátem, který je určen na dřevoplastové podlahy.

    • Betonové a kamenné podlahy

U takových podlah vám postačí pouze voda z hadice. Nemusíte nic složitě ošetřovat, ani natírat.

Zahradní nábytek

Naši pozornost při zimní přípravě si zaslouží určitě i zahradní nábytek, který vám po dobu krásných dnů dělal velkou službu. Zajistěte svému nábytku dlouhou životnost a stálost tím, že ho přestěhujete někam, kde nepromrzne a nepopraská. Abyste ho mohli používat další rok, musíte ho přestěhovat tam, kde na něj nebude sněžit nebo nepromrzne. Pokud to není možné, důkladně jej ošetřete.

Kovový nábytek je ošetřen proti korozi. Ten můžete s klidným svědomím nechat venku. Jen ho přikryjte plachtou a uschovejte na místo, kde na něj nebudou doléhat zimní povětrnostní podmínky.

Plastový nábytek omyjte od nečistot, naskládejte ho na sebe a ukryjte před námrazou a sněhem. Plastový nábytek snadno promrzne a má tendenci praskat.

Dřevěný nábytek naolejujte pro zachování jeho vzhledu. Uskladněte ho na místě, kde nebude ani vlhko, ani příliš sucho. Je choulostivější na plísně.

Hliníková pergola bez namáhavé údržby

Naše společnost Aluminper vám zodpoví veškeré potřebné informace k hliníkovým pergolám a pokud jí ještě nemáte, pak vám doporučí tu nejlepší variantu pro vás. Můžete nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře na našem webu.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

Hliníkové zastřešení na míru - pergoly, garážová stání, přístřešky

Chcete doplnit svůj rodinný dům o líbivý, funkční venkovní prvek, který poskytne ochranu proti nepříznivému počasí Vám či Vašemu vozu? Pro takový případ přinášíme širokou řadu bezúdržbových, trvanlivých zastřešení z hliníkových profilů. Aby si v našem sortimentu vybral každý, přinášíme hliníková zastřešení ve 3 produktových řadách a ve více než 200 barevných odstínech.

>> Chcete ušetřit? Zvolte si kvalitní, trvanlivé zastřešení řady ECO.

>> Dáváte přednost preciznímu zpracování a luxusnímu designu? Přístřešky řady DELUXE jsou pro Vás tím pravým.

>> Hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou? Bezúdržbové hliníkové konstrukce PROFI dokonale splňují právě tuto představu.

Pokud se nemůžete rozhodnout, které zastřešení terasy by nejlépe ladilo s Vaším domem nebo jaké správné rozměry by měl mít parkovací přístřešek, obraťte se na nás. Ochotně Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

 

HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM JIŽ OD 25.481 KČ

Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Pergolu či přístřešek přijedeme zaměřit, vypracujeme projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a v případě zájmu provedeme také profesionální montáž. Objednáte-li si náš výrobek včetně montáže, získáte DOPRAVU ZDARMA.

V případě zájmu o pořízení některé z námi nabízených hliníkových konstrukcí nebo v případě požadavku na vypracování cenové nabídky (poptávka) kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639. Veškeré technické dotazy zodpovíme na čísle  775 487 935.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

×

TOP