tn zoom obrazek 696Hliníkový přístřešek nad dveře je ideální variantou, která z vašich obyčejných vchodových dveří udělá designový prvek.

Vchod bude dokonale ochráněn před sněhem i deštěm. Oceníte ho především, když ve spěchu a v dešti budete hledat po kapsách klíče nebo nosit těžké tašky z auta. Nabízíme také řady s postranním zasklením, kdy získáte navíc ochranu před větrem. Pokud si přejete využít hliníkový přístřešek nad dveře spíše jako menší verandu, poslouží vám skvěle přístřešky s kompletním obvodovým zasklením. Budete moci mít na verandě například kytky, dekorace nebo odložené boty, co kterých nenaprší.

Aby jste okolí vašeho domu měli perfektně sladěné, doporučujeme vybrat stejný design jako má vaše pergola nebo garážové stání.

Technické parametry

 • Hliníkové přístřešky nad dveře vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou ošetřeny vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT.
 • Jako spojovací materiál používáme kvalitní nerez.
 • Střešní polykarbonát o tloušťce 16 mm si můžete vybrat v čirém, mléčném či barevném provedení. Střešní krytina je opatřena UV ochranou.
 • Hliníkové profily jsou předem předvrtány a vybaveny těsněním z pryže, aby konstrukce nevrzala při vibracích způsobených větrem.
 • Hliníkový přístřešek nad dveře vám mohou přijet smontovat naši profesionálové, potřebujeme jen od vás vyrobit betonové patky, do kterých se budou kotvit sloupy. Dodáme vám přesné nákresy betonových patek, snadno je pak vyrobíte.
 • Můžeme vám hliníkový přístřešek nad dveře dodat ve formě stavebnice, kdy si jej sestavíte sami

Provedení hliníkového přístřešku

  • ECO

Hlavní výhodou přístřešku ECO je jeho nízká cena. Vybírat můžete ze dvou základních barev, a sice sněhově bílá nebo odstín antracit. Nabízíme vám možnost pořídit si k přístřešku také LED osvětlení nebo boční či čelní obvodové zasklení, které může být fixní nebo posuvné.

  • PROFI

Hliníkové přístřešky nad dveře PROFI nabízí vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou výrobku. Nabízíme ho až ve 200 různých odstínech z barevného vzorníku RAL. Vybrat si můžete mléčný nebo čirý odstín střešní krytiny či barevný odstín z naší nabídky.

  • DELUXE

Máme hliníkový přístřešek nad dveře i pro toho nejnáročnějšího klienta. Přístřešky DELUXE jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, které jsou detailně zpracovány. Jedná se především o bezpečnostní sklo a zesílené profily. Konstrukce přístřešku má stejný odstín jako střešní lišty, což potrhuje luxusní vzhled přístřešku.

Máte zájem dozvědět se více o hliníkovém přístřešku nad dveře?

Rádi byste se zajímali o určitý typ přístřešku? Pomůžeme vám z realizací od A do Z. Neváhejte nás kontaktovat.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora).

Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
Přidat soubory
×

TOP