hliníková pergola

Postavili jste si krásný dům a na něm máte terasu, kterou jste si vysnili. Stále si ale říkáte, že vám k tomu něco chybí? Jen jedna věc a vaše obydlí bude naprosto dokonalé. Takovou poslední tečkou k dokonalosti je zastřešení vaší terasy. Je v tom mnoho výhod.


Hlavní výhodou je, že se nemusíte schovávat před letním deštíkem nebo prudkým sluníčkem hned do domu a čekat, až to přejde. Zastřešení terasy hliníkovou pergolou vám vytvoří příjemný stín a účelovou ochranu, jak pro vás tak vaši terasu, kterou máte postavenou z nějakého choulostivého materiálu.

Další výhody hliníkového přístřešku

pergoly z hliníku jsou velmi praktické, protože se jedná o bezúdržbový materiál. Žádné natírání, žádné ošetřování. Pokud se vám zdá pergola znečistěná, stačí vzít vodu a saponát a je jako nová.

Tento nadčasový materiál má opravdu dlouhou životnost, vydrží až několik generací. Také na tom má vliv, že odolávají povětrnostním podmínkám.

Hliníkové přístřešky se hodí ke všem typům domů, ať už se jedná o moderní pasivní domy nebo klasické domy se sedlovou střechou. Design hliníkových pergol je moderní a elegantní.

Svým klientům nabízíme možnost postavit si svou pergolu svépomocí. Dodáme ji ve formě stavebnice a ušetříte si tak finanční prostředky.

Varianty hliníkových pergol

    • ECO

Produktová řada ECO je mezi zákazníky oblíbená, hlavně díky své nízké ceně. Nabízíme ji ve dvou barevných provedeních (bílá nebo antracit) a v 15 různých velikostních rozměrech. U této varianty nejde dodělat zimní zahrada. Můžeme vám ji ale přivézt ve formě stavebnice a vy si ji sami postavíte na své terase.

    • PROFI

Produktová řada PROFI nabízí klientům skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Je dostupná ve 20 rozměrech a na výběr máme z 200 barevných dekorů. U této pergoly můžeme použít obvodového zasklení a získat tak zimní zahradu.

  • DELUXE

Produktová řada DELUXE disponuje jen tím nejkvalitnějším materiálem. Je zde použito bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily. Tato pergola se nedá dovézt jako stavebnice.

Zaujala vás nabídka hliníkových pergol?

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme vám s výběrem a s realizací vaší vysněné hliníkové pergoly.

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora).

Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
Přidat soubory
×

TOP