hlinikove pergoly1Začíná nám opět to krásné letní období, plné sluníčka, posezení s přáteli a grilování na naší terase. Jediné, co nás může překvapit, je nepříznivé počasí, ať už to může být dešťová přeháňka nebo silné sluneční paprsky, které nás nutí schovat se do stínu.

Nejlepší variantou je pořídit si hliníkovou pergolu, která perfektně ochrání vás i vaši terasu.

Hliníkové pergoly jsou velmi oblíbené a navíc nám poskytují celou řadu výhod, jako je dlouhá životnost, není zde nutná téměř žádná údržba a vaší terasu ochrání, i když ji máte z toho nejluxusnějšího dřeva.

Naši klienti si mohou vybrat ze 3 typů hliníkových pergol

  • ECO

Velkou výhodou hliníkové pergoly ECO je její cena. Jedná se o nejlevnější variantu, proto je mezi zákazníky velmi oblíbená. Na výběr máte hned z 15ti různých rozměrů a dvou barevných odstínech.

  • PROFI

Hliníková pergola PROFI je výhodnou variantou, protože její kvality odpovídají její ceně. Velkou předností u této pergoly je, že ji můžete sladit s vašimi plastovými okny nebo dveřmi. Vybírat můžete ze dvou základních barev nebo se inspirovat z naší barevné palety RAL. Za těchto okolností je potřeba počítat s prodloužením dodací lhůty, která může být oproti 3 týdnů až 6 týdnů. Hliníkovou pergolu PROFI nabízíme ve 20 velikostních provedeních. U této produktové řady je možnost dodělat zimní zahradu, na rozdíl od varianty ECO.

  • DELUXE

Produktová řada hliníkových pergol DELUXE nabízí to nejkvalitnější řešení pro vaši terasu. Jsou vyrobeny z luxusních materiálů, jako jsou speciálně zesílené profily a bezpečnostní skla. U varianty DELUXE jde dodatečně přistavět zimní zahrada. Nabízíme ji v různých rozměrech i různých barevných provedeních. Pokud jste se rozhodli pro tuto hliníkovou pergolu, rádi vám ji přijedeme profesionálně smontovat, ale nedodáváme ji ve formě stavebnice.

Výhody hliníkových pergol

 • Bezúdržbovost
 • Dlouhá životnost
 • Ochrana terasy
 • Elegantní i moderní a nadčasový styl
 • Odolnost proti povětrnostním podmínkám
 • Možnost výběru barevného provedení ze široké nabídky barev

Na nic nečekejte a pořiďte si i vy svou hliníkovou pergolu

Naší hlavní prioritou je spokojený zákazník, proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv dotazem. Kontaktujte nás, a my vám rádi na vše odpovíme.

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora).

Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
Přidat soubory
×

TOP