Zimní zahrady jako ideální místo k příjemné relaxaci

hliníková zimní zahrada

hliniková zimní zahradaPoklidné posezení v zimní zahradě za každého počasí, v zimě i v létě, si nyní můžete dopřát s designovými zastřešeními. Prostřednictvím zimní zahrady si zvětšíte obytný prostor Vašeho domu a zároveň získáte příjemné prostředí, ve kterém se můžete obklopit zelení, i když je venku sníh.

Naše zimní zahrady jsou tvořeny hliníkovou konstrukcí nejvyšší třídy a různými typy tabulových izolačních skel. Mají vynikající tepelně izolační vlastnosti, díky kterým udrží potřebnou teplotu. Na výběr je více než 200 barevných provedení.

 

Na základě individuálních požadavků postavíme zimní zahradu Vašich snů:

  • Sezonní zimní zahrada nabízí konstrukci s tzv. nepřerušeným tepelným mostem
  • Vylepšete si existující hliníkovou pergolu díky systémovému řešení zimní zahrady
  • Elegantní zimní zahrada doplní celkový vzhled domu
  • Kvalitní konstrukce z odolných hliníkových profilů má dlouhou trvanlivost
  • Variabilní konstrukční možnosti, včetně otevírání na přání (posuvné, sklopné, skládací, vyklápěcí), umožňují přizpůsobení na míru
  • Boční a čelní stěny si lze zvolit buď ve skleněném nebo polykarbonátovém provedení

 

Zimní zahrady tvoří ideální prostředí pro pěstování květin i drobné zahrádkaření či posezení s rodinou a přáteli. Návrh a realizaci zimní zahrady provedeme na základě individuálních představ a požadavků každého zákazníka.

Pořiďte si zimní zahradu jako krásný prostor pro celoroční relaxaci a získejte tak odpočinkovou zónu, kterou si všichni zamilují.

Díky variabilitě zimních zahrad je lze instalovat také jako zastřešení bazénu, ve kterém se budete moci koupat po celý rok.

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora).

Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
×

Co nabízíme?


TOP