Hliníkové zimní zahrady PROFI

hliníková zimní zahrada

hliniková zimní zahradaHliníkové zimní zahrady řady PROFI přinášejí propracovaný, elegantní design, který podtrhne celkový vzhled Vašeho domu. Jsou vyváženou kombinací mezi kvalitou, moderním vzhledem a rozumnou cenou. Jako základ jsou na výběr hliníkové pergoly PROFI ve 20 standardních rozměrech s přidaným obvodovým zasklením, případně lze zpracovat návrh, vyrobit a namontovat zimní zahradu s atypickými rozměry.

Zimní zahrady PROFI dodáváme včetně profesionální montáže. Máte-li zájem, je možné je dodat ve formě stavebnice, kterou si již sami sestavíte a instalujete.


Charakteristiky zimních zahrad PROFI:

  • K dostání ve 20 standardních rozměrech základních pergol
  • Výběr ze zhruba 200 barevných dekorů
  • Polykarbonátová střešní krytina o tloušťce 16 mm
  • Mléčný nebo čirý odstín střechy, případně výběr dle nabídky
  • Fixní či posuvné obvodové skleněné tabule

Základními nabízenými odstíny zimních zahrad PROFI jsou bílá (RAL 9016) a antracit (RAL 7016). Zákazník si však může zvolit také některé z dalších zhruba 200 barevných provedení dle vzorníku RAL. V takovém případě je však třeba počítat s delší dodací lhůtou, která může být, v porovnání se standardními 3 týdny, až 6 týdnů.

Hliníková zimní zahrada PROFI to je kvalitní konstrukce na míru, u kterého oceníte nejen profesionální design, ale také atraktivní cenu. Máte-li jakékoliv dotazy k těmto či jiným nabízeným krytým přístřeškům, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku na telefonu 777 118 639 (poptávka a cenová kalkulace) nebo 775 487 935 (technické informace).


Hliníkové zimní zahrady PROFI = VYSOKÁ KVALITA A DOBRÁ CENA

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora).

Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
×

Co nabízíme?


TOP