Technické parametry zimní zahrady z hliníkových profilů

zimní zahrada z hliníkuZimní zahrady ECO, PROFI a DELUXE se skládají z následujících dílů:

  • Speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin s povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT. Profily tvoří konstrukci zimní zahrady.
  • Spojovací materiál z kvalitního nerezu
  • Obvodové zasklení, které je standardně vyráběno z izolačního dvojskla o celkové tloušťce 16 mm. Alternativou za stejnou cenu je bezpečnostní sklo o síle 6 mm. Výběr se řídí preferencí zákazníka, který volí mezi lepší tepelnou izolací a bezpečností. U tzv. studeného systému zimní zahrady doporučujeme klientům bezpečnostní sklo.

Hliníkové zimní zahrady nabízíme jak ve standardních rozměrech, vycházejících z rozměrů hliníkových pergol, tak také v atypickém provedení v rozměrech přizpůsobených potřebám zákazníka. Pokud se zajímáte, kolik by taková zimní zahrada na míru mohla stát, při cenové kalkulaci vycházíme v naprosté většině případů z ceny přístřeší s nejbližším větším rozměrem.

Součástí přípravy na instalaci zimní zahrady je vybudování obvodového základového pásu, který následně slouží pro ukotvení obvodového zasklení. Pro zajištění správnosti základů dodáme přesné nákresy, odpovídající parametrům zimní zahrady, které zaměřil technik. K výkonu montáže budeme potřebovat také přístup k elektrické síti.

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora).

Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
×

Co nabízíme?


TOP