Hliníkové přístřešky nad dveře DELUXE

Luxusní varianta zastřešení vchodových dveří

Precizní provedení a prvotřídní kvalita pro náročné zákazníky

Hliníkové přístřešky nad dveře řady DELUXE představují zastřešení vchodových dveří propracované do každého detailu, se kterým budou spokojeni i majitelé domů s nejvyššími nároky.

Extra pevná konstrukce ze zesílených hliníkových profilů je doplněna o střešní krytinu z bezpečnostního skla s ochrannou vrstvou proti UV záření. Díky vysoké odolnosti dosahuje přístřešek dlouhé životnosti. Navíc je bezúdržbový, takže ušetříte čas i námahu jeho natíráním. Minimalistický design s jednoduchými liniemi vypadá skvěle a snadno se integruje jako jeden z mnoha architektonických prvků domu.

Čím se vyznačují přístřešky DELUXE:

 • luxusní provedení a špičková kvalita
 • výběr z více než 200 barevných dekorů
 • zesílené hliníkové profily konstrukce
 • bezpečnostní sklo jako střešní krytina
 • rozměry na míru
 hliníkové zastřešení vchodu
 hliníkové zastřešení vchodu

JAK MŮŽE VYPADAT VÁŠ PŘÍSTŘEŠEK NAD DVEŘE DELUXE?

VÝBĚR Z MNOHA BAREVNÝCH TÓNŮ

K bezúdržbovému provedení hliníkových přístřešků přispívají především kvalitní, odolné nátěry. Po jejich aplikaci vydrží vzhled konstrukce ve skvělém stavu po mnoho let bez potřeby natírání.

Zvolte si jeden z více než 200 barevných odstínů vzorníku RAL a dokonale slaďte barevné provedení vstupního prostoru s designem Vašeho domu.

levná hliníková pergola ECO
barvy hliníkové pergoly
bílá hliníková pergola
profily hliníkových pergol

KVALITNÍ ZASTŘEŠENÍ Z HLINÍKOVÝCH PROFILŮ ČESKÉ VÝROBY

 • Konstrukce přístřešku – Je tvořena speciálními profily z pevných, odolných hliníkových slitin. Povrchová úprava je provedena práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT v zákazníkem zvoleném odstínu ze zhruba 200 nabízených barevných dekorů.
 • Spojovací materiál – Kvalitní nerezové spojovací materiály přispívají k celkové dlouhé životnosti přístřešků.
 • Střešní krytina – Je vyrobena ze speciálního bezpečnostního skla opatřeného UV ochranou, zabraňující průniku škodlivých slunečních paprsků. Zákazník si může zvolit čiré nebo mléčné provedení.

Mohlo by vás zajímat

Hliníkové přístřešky si můžete objednat s profesionální montáží od nás nebo bez montáže se slevou.

Na zastřešení dveří řady ECO, PROFI a DELUXE nabízíme slevu při vlastní montáži! Objednejte si stavebnici přístřešku ECO s 15% slevou nebo si sami namontujte přístřešek PROFI či DELUXE a získejte slevu 20%!

AKCE!

Hliníkové přístřešky PROFI a DELUXE objednané do konce května 2023 vám namontujeme ZDARMA po celé ČR!

Standardní délka sloupů přístřešku je 2,5 metrů. Jejich čtvercová podstava je vyráběna o rozměrech 110 x 110 mm. Jednotlivé díly jsou dopředu předvrtány a opatřeny pryžovým těsněním pro omezení vibrací způsobených poryvy větru.

 

Hliníkové přístřešky jsou k dostání jak ve standardních rozměrech, tak také v atypickém provedení v rozměrech přizpůsobených potřebám zákazníka. Pokud se zajímáte, kolik by taková hliníková veranda na míru mohla stát, při cenové kalkulaci vycházíme v naprosté většině případů z ceny výrobku s nejbližším větším rozměrem.

Po vyrobení jednotlivých dílů přístřešku následuje montáž. Pokud instalaci provádí naši pracovníci, a nikoliv Vy sami z dodané stavebnice, je třeba předem připravit betonové patky pro ukotvení sloupců. Pro zajištění jejich správné přípravy dodáme přesné nákresy. K výkonu montáže potřebujeme přístup k elektrické síti.

Přístřešky ECOPROFI a DELUXE se skládají z následujících dílů:

 • Speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin s povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT. Profily tvoří konstrukci přístřešku.
 • Spojovací materiál z kvalitního nerezu
 • Střešní krytina z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s ochranou proti UV záření v čirém, mléčném či barevném provedení. Na přání lze zaměnit za skleněnou výplň.

Nákres hliníkového přístřešku - sklon střechy 8° (klesání 140 mm/m):

sklon strechy pergoly

klesani strechy pergoly

 

 

Ceny hlíníkových přístřešků se liší v závislosti na jejich rozměru, provedení a odstínu. V našem katalogu najdete vzorové rozměry hliníkových pergol, ale rádi vám vyrobíme hliníkovou verandu na míru.

Zajímá vás cena konkrétního přístřešku?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem místa, které potřebujete zastřešit - obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.