Hliníková garážová stání

Bezúdržbový přístřešek pro auto z hliníkových profilů

Nejlevnější krytá parkovací stání na trhu

Garážové stání je skvělým řešením jak ochránit své auto před deštěm, sněhem, padajícími listy nebo ostrými slunečními paprsky. Vozidlo se Vám za to odvděčí delší životností. A také si díky přístřešku na auto ušetříte práci s odklízením sněhu či listí z vozu. Instalace garážového stání v těsné blízkosti domu může být skvělou alternativou, pokud nemáte k dispozici a nechcete stavět zděnou garáž.

Výhody hliníkových garážových stání:

 • Bezplatné zaměření v místě Vašeho bydliště
 • Zpracování projektu dle individuálních požadavků, a to zdarma
 • Možnost přizpůsobit rozměry potřebám parkovat jeden či více vozů
 • Široká nabídka barevných dekorů dle vzorníku RAL
 • Kvalitní materiály s dlouhou životností
 • Bezúdržbové provedení, které šetří Váš čas

Kryté parkovací stání pro vaše auto

Unikátní garážová stání z hliníkových profilů jsou jednoduché, stylové konstrukce, které pomohou dokonale ochránit Váš vůz před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Garážová stání vyrábíme v několika typových řadách a na žádost zajistíme také jejich montáž. Jediné, co k instalaci přístřešku potřebujeme, je volná stěna pro ukotvení nosného prvku garážového stání.

Protože chápeme, že každý má jiné představy a požadavky, a také rozdílné finanční možnosti, vytvořili jsme pro Vás

3 produktové řady hliníkových garážových stání:

Hliníková parkovací stání ECO

Hliníková parkovací stání ECO
 • Zastřešení s nejnižšími cenami
 • 15 standardních typů
 • Na výběr 2 základní barvy - bílá RAL 9016, antracit RAL 7016
 • Čirá nebo mléčná střešní polykarbonátová krytina o tloušťce 16 mm
 • CENA OD 25.481,- Kč
  (platí pro rozměr 3 x 2 m) 
Nezávazně poptat garáž ECO

Hliníková parkovací stání PROFI

Hliníková parkovací stání PROFI
 • Zastřešení s ideálním poměrem mezi cenou a kvalitou
 • 20 standardních typů
 • Vybrat si lze ze široké palety dekorů
 • Čirá nebo mléčná střešní polykarbonátová krytina o tloušťce 16 mm
 • CENA OD 38.929,- Kč
  (platí pro rozměr 3 x 2,5 M)
Nezávazně poptat garáž PROFI

Hliníková parkovací stání DELUXE

Hliníková parkovací stání DELUXE
 • Zastřešení v luxusním provedení
 • Nabídka široké škály barev (přibližně 200 dekorů)
 • Jako střešní krytina je použito bezpečnostní sklo
 • Konstrukce je vyrobena ze speciálních zesílených profilů
 • CENA OD 64.033,- Kč
  (platí pro rozměr 3 x 2,5 M)
Nezávazně poptat garáž DELUXE

Více než 200 barevných dekorů

K bezúdržbovému provedení hliníkového přístřešku na auto přispívají především kvalitní, odolné barvy. Po jejich aplikaci vydrží konstrukce krytého parkovacího stání ve skvělém stavu. Odpadne Vám tak úmorné každoroční natírání, které vyžaduje například zastřešení ze dřeva.

Aby Vámi vybrané garážové stání dokonale ladilo s celkovým designem domu, dáváme na výběr ze široké škály barev. Základní dekorem je odstín bílá (RAL9016) nebo antracit (RAL7016). Máte-li zájem o jakoukoliv jinou barvu, můžete si za příplatek vybrat dekor dle barevného vzorníku.

kryté parkovací stání z hliníku
barvy hliníkové pergoly

Rady a tipy pro hliníkové přístřešky na auta

kryté parkovací stání z hliníkových profilů
profily hliníkových pergol

Kvalitní zastřešení parkovacího místa z hliníkových profilů české výroby

 • Konstrukce přístřešku – je tvořena speciálními profily z pevných, odolných hliníkových slitin. Povrchová úprava je provedena práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT v jednom z více než 200 barevných odstínů v naší nabídce.
 • Spojovací materiál – Používáme kvalitní nerezové spojovací materiály, které přispívají k celkové vysoké životnosti zastřešení.
 • Střešní krytina – Je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm. Materiál střešní krytiny je opatřen UV ochranou, zabraňující průniku škodlivých slunečních paprsků. Zákazník si může zvolit čiré, mléčné či barevné provedení. V případě zájmu jsme schopni dodat také skleněné výplně.

Mohlo by vás zajímat

Hliníkové pergoly si můžete objednat s profesionální montáží od nás nebo bez montáže se slevou.

Na pergoly ECO, PROFI a DELUXE nabízíme slevu při vlastní montáži! Objednejte si stavebnici hliníkové pergoly ECO s 15% slevou nebo si sami namontujte pergolu PROFI či DELUXE a získejte slevu 20%!

AKCE!

Hliníková garážová stání PROFI a DELUXE vám u objednávek nad 40 000 Kč bez DPH namontujeme ZDARMA po celé ČR!

Standardní délka sloupů pergoly je 2,5 metrů. Jejich čtvercová podstava je vyráběna o rozměrech 110 x 110 mm. Jednotlivé díly jsou dopředu předvrtány a opatřeny pryžovým těsněním pro omezení vibrací způsobených poryvy větru.

 

Hliníkové pergoly jsou k dostání jak ve standardních rozměrech, tak také v atypickém provedení v rozměrech přizpůsobených potřebám zákazníka. Pokud se zajímáte, kolik by taková hliníková pergola na míru mohla stát, při cenové kalkulaci vycházíme v naprosté většině případů z ceny pergoly s nejbližším větším rozměrem.

Po vyrobení jednotlivých dílů pergoly následuje montáž. Pokud instalaci provádí naši pracovníci, a nikoliv Vy sami z dodané stavebnice, je třeba předem připravit betonové patky pro ukotvení sloupců. Pro zajištění jejich správné přípravy dodáme přesné nákresy. K výkonu montáže potřebujeme přístup k elektrické síti.

Pergoly ECOPROFI a DELUXE se skládají z následujících dílů:

 • Speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin s povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT. Profily tvoří konstrukci pergoly.
 • Spojovací materiál z kvalitního nerezu
 • Střešní krytina z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s ochranou proti UV záření v čirém, mléčném či barevném provedení. Na přání lze zaměnit za skleněnou výplň.

Nákres hliníkové pergoly - sklon střechy 8° (klesání 140 mm/m):

sklon strechy pergoly

klesani strechy pergoly

 

 

Ceny hlíníkových pergol se liší v závislosti na jejich rozměru, provedení a odstínu. V našem katalogu najdete vzorové rozměry hliníkových pergol, ale rádi vám vyrobíme hliníkovou pergolu na míru.

Zajímá vás cena konkrétní pergoly?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem místa, které potřebujete zastřešit - obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

V našem katalogu najdete vzorové rozměry hliníkových pergol. ale běžně vyrábíme hliníkové pergoly na míru.

Zajímá vás cena konkrétní pergoly?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem místa, které potřebujete zastřešit - obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.