Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
Přidat soubory

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

hliniková pergola alcentrum Hledáte spolehlivého, profesionálního výrobce a dodavatele hliníkových přístřešků a zastřešení pro venkovní prostory Vašeho rodinného domu? Zajistíme pro Vás dodávku a montáž od špičkového českého výrobce, specialisty na hliníkové konstrukce na zakázku s mnohaletými zkušenostmi v oboru.

Přístřešky z hliníkových profilů představují vysoce funkční, odolné, trvanlivé typy zastřešení s minimálními požadavky na údržbu, to vše za velmi příznivou cenu. Objednejte si u nás hliníkovou pergolu, garážové stání, přístřešek nad dveře či další z druhů venkovních zastřešení. Potřebné detaily Vám rádi poskytneme na naší zákaznické lince.

Poskytované služby a typy hliníkových konstrukcí

Našim zákazníkům zprostředkováváme služby výroby a prodeje hliníkových přístřešků a dalších typů zastřešení, prodeje a formátování polykarbonátu na míru. V případě zájmu lze u nás také objednat montáž zakoupené konstrukce. Chcete-li ušetřit a zvládnete-li provést instalaci sami, zajistíme dodávku vybraného produktu formou stavebnice.

Vyberte a zadejte si u nás některý z následujících produktů:

Našim hlavním cílem je spokojený zákazník. Vkládáme proto všechno úsilí do poskytování profesionálních služeb té nejvyšší kvality. Pozitivní zpětná vazba za dobře vykonanou práci je pro nás tím nejlepším oceněním.

Prvotřídní služby bez kompromisu:

  • ZDARMA zajistíme zaměření a osobní konzultaci v zákazníkem specifikovaném místě
  • Pro zakázky, v jejichž rámci si objednáte také montáž hliníkové konstrukce, poskytneme DOPRAVU ZDARMA
  • Zaručíme se za nejvyšší kvalitu zpracování
  • Dohlédneme na dodržení sjednaného termínu dodání
  • Nabízíme možnost provedení montáže odborně proškolenými pracovníky, s využitím nejnovějších technologií
  • Ověříme, že před konečným předáním zákazníkovi došlo k důkladnému úklidu místa realizace zakázky
4.25 z 5 - 4 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory