Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
Přidat soubory

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Hliníkové přístřešky nad dveře

přístřešek nad dveře z hliníku

 

Přístřešek nad dveře představuje velmi účinný způsob ochrany před deštěm či sněhem, zatímco se snažíte nalézt klíče od vchodových dveří či vynášíte tašky z vozu. Varianty přístřešků s postranním zasklením také skvěle ochrání před větrem. Přístřešky s kompletním obvodovým zasklením se mohou stát elegantní verandou, kterou jste se ku příkladu rozhodli dodatečně vybudovat při rekonstrukci staršího domu.

Dveřní přístřešek může sloužit také jako doplňující venkovní prvek ve stejném designu jako hliníková zahradní pergola či parkovací přístřešek na auto, které jste si vybrali v naší nabídce pro svůj rodinný dům. Zastřešení nad dveře z hliníkových profilů vyrábíme na míru na základě rozměrů požadovaných zákazníkem.

 

Výhody hliníkového provedení přístřešku nad dveře:

  • Široký výběr z více než 200 odstínů
  • Dlouhá životnost
  • Bezúdržbovost
  • Užitečný a zároveň elegantní venkovní prvek domu

 

V případě zájmu o pořízení dveřního přístřešku můžete kontaktovat naši zákaznickou linku. Ochotně zodpovíme jakýkoliv dotaz týkající se nabízených produktů. Zaměření a montáž nejen přístřešků nad dveře zajišťujeme na území celé České republiky.

4.25 z 5 - 4 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
×

TOP