Hliníkové přístřešky nad dveře

Bezúdržbové zastřešení vchodu do domu

Garance nejvýhodnější ceny na trhu

Přístřešek nad dveře představuje velmi účinný způsob ochrany před deštěm či sněhem, zatímco se snažíte nalézt klíče od vchodových dveří či vynášíte tašky z vozu. Varianty přístřešků s postranním zasklením také skvěle ochrání před větrem. Přístřešky s kompletním obvodovým zasklením se mohou stát elegantní verandou, kterou jste se ku příkladu rozhodli dodatečně vybudovat při rekonstrukci staršího domu.

Výhody hliníkového přístřešku nad dveře:

 • Dlouholetá životnost
 • Ochrana vchodu do domu proti nepříznivému počasí
 • Bezúdržbový systémUžitečný a zároveň elegantní venkovní prvek domu
 • Široký výběr z více než 200 odstínů
 hnědý hliníkový přístřešek nad dveře
 černý hliníkový přístřešek nad dveře
 hliníkové zastřešení vchodu

Hliníkový přístřešek nad dveře / veranda

Dveřní přístřešek může sloužit také jako doplňující venkovní prvek ve stejném designu jako hliníková zahradní pergola či parkovací přístřešek na auto, které jste si vybrali v naší nabídce pro svůj rodinný dům. Zastřešení nad dveře z hliníkových profilů vyrábíme na míru na základě rozměrů požadovaných zákazníkem.

Protože chápeme, že naši zákazníci mají rozmanité představy a požadavky, a také rozdílné finanční možnosti, vytvořili jsme pro Vás

3 produktové řady zastřešení vchodu do domu:

Hliníkové přístřešky ECO

Hliníkové přístřešky ECO
 • Zastřešení s nejnižšími cenami
 • Na výběr 2 základní barvy - bílá RAL 9016, antracit RAL 7016
 • Čirá nebo mléčná střešní polykarbonátová krytina o tloušťce 16 mm
Nezávazně poptat přístřešek ECO

Hliníkové přístřešky PROFI

Hliníkové přístřešky PROFI
 • Zastřešení s ideálním poměrem mezi cenou a kvalitou
 • Vybrat si lze ze široké palety dekorů
 • Čirá nebo mléčná střešní polykarbonátová krytina o tloušťce 16 mm
Nezávazně poptat přístřešek PROFI

Hliníkové přístřešky DELUXE

Hliníkové přístřešky DELUXE
 • Zastřešení vchodových dveří do domu v luxusním provedení
 • Nabídka široké škály barev (přibližně 200 dekorů)
 • Jako střešní krytina je použito bezpečnostní sklo
 • Konstrukce je vyrobena ze speciálních zesílených profilů
Nezávazně poptat přístřešek DELUXE

Výběr z více než 200 barevných dekorů

K bezúdržbovému provedení hliníkového přístřešku přispívají především kvalitní, odolné práškové barvy. Po jejich aplikaci vydrží konstrukce zastřešení ve skvělém. Odpadne Vám tak úmorné každoroční natírání, které vyžadují například dřevěné přístřešky.

Aby Vámi vybraný přístřešek dokonale ladil s celkovým designem domu, dáváme na výběr ze široké škály barev. Základní dekorem je odstín bílá (RAL9016) nebo antracit (RAL7016). Máte-li zájem o jakoukoliv jinou barvu, můžete si za příplatek vybrat dekor dle barevného vzorníku.

levná prosklená veranda
barvy hliníkové pergoly
zastřešení vchodu do domu
profily hliníkových pergol

Kvalitní přístřešky z hliníkových profilů české výroby

 • Konstrukce zastřešení – je tvořena speciálními profily z pevných, odolných hliníkových slitin. Povrchová úprava je provedena práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT v jednom z více než 200 barevných odstínů v naší nabídce.
 • Spojovací materiál – Používáme kvalitní nerezové spojovací materiály, které přispívají k celkové vysoké životnosti pergol.
 • Střešní krytina – Je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm. Materiál střešní krytiny je opatřen UV ochranou, zabraňující průniku škodlivých slunečních paprsků. Zákazník si může zvolit čiré, mléčné či barevné provedení. V případě zájmu jsme schopni dodat také skleněné výplně.

Mohlo by vás zajímat

Hliníkové přístřešky si můžete objednat s profesionální montáží od nás nebo bez montáže se slevou.

Na zastřešení typu ECO, PROFI a DELUXE nabízíme slevu při vlastní montáži! Objednejte si stavebnici hliníkového přístřešku ECO s 15% slevou nebo si sami namontujte pergolu PROFI či DELUXE a získejte slevu 20%!

AKCE!

Hliníkové přístřešky PROFI a DELUXE vám u objednávek nad 40 000 Kč bez DPH namontujeme ZDARMA po celé ČR!

Standardní délka sloupů pergoly je 2,5 metrů. Jejich čtvercová podstava je vyráběna o rozměrech 110 x 110 mm. Jednotlivé díly jsou dopředu předvrtány a opatřeny pryžovým těsněním pro omezení vibrací způsobených poryvy větru.

 

Hliníkové pergoly jsou k dostání jak ve standardních rozměrech, tak také v atypickém provedení v rozměrech přizpůsobených potřebám zákazníka. Pokud se zajímáte, kolik by taková hliníková pergola na míru mohla stát, při cenové kalkulaci vycházíme v naprosté většině případů z ceny pergoly s nejbližším větším rozměrem.

Po vyrobení jednotlivých dílů pergoly následuje montáž. Pokud instalaci provádí naši pracovníci, a nikoliv Vy sami z dodané stavebnice, je třeba předem připravit betonové patky pro ukotvení sloupců. Pro zajištění jejich správné přípravy dodáme přesné nákresy. K výkonu montáže potřebujeme přístup k elektrické síti.

Pergoly ECOPROFI a DELUXE se skládají z následujících dílů:

 • Speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin s povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT. Profily tvoří konstrukci pergoly.
 • Spojovací materiál z kvalitního nerezu
 • Střešní krytina z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s ochranou proti UV záření v čirém, mléčném či barevném provedení. Na přání lze zaměnit za skleněnou výplň.

Nákres hliníkové pergoly - sklon střechy 8° (klesání 140 mm/m):

sklon strechy pergoly

klesani strechy pergoly

 

 

Ceny hlíníkových přístřešků se liší v závislosti na jejich rozměru, provedení a odstínu. V našem katalogu najdete vzorové rozměry hliníkového zastřešení, ale rádi vám vyrobíme verandu na míru.

Zajímá vás cena konkrétního rozměru přístřešku?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem místa, které potřebujete zastřešit - obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

V našem katalogu najdete vzorové rozměry hliníkových pergol. ale běžně vyrábíme hliníkové pergoly na míru.

Zajímá vás cena konkrétní pergoly?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem místa, které potřebujete zastřešit - obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.