Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
Přidat soubory

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Stínící technika

Společnost Aluminper se nezaměřuje pouze na konstrukce z hliníkových profilů jako jsou hliníkové pergoly či další typy přístřešků. V našem sortimentu nabízíme také stínící techniku, která se může stát skvělým doplňkem do oken nebo na pergolu.

Hlavní funkcí stínící techniky je zastínění prostor před slunečním zářením, což zároveň napomáhá k udržení příjemnější teploty v krytém prostoru během horkých letních dnů. Žaluzie, markýzy či rolety jsou k dostání v široké řadě provedení a materiálů. Kromě těchto produktů si zákazníci mohou objednat také kvalitní sítě proti hmyzu, jenž poskytují potřebnou ochranu proti nepříjemným komárům či mouchám.

 

"Zvolte si některý z nabízených výrobků stínící techniky a dopřejte si chládek,
v němž se krásně ukryjete před žhavými paprsky."

 

Jaké typy zastínění si můžete objednat?

Ostatní technika

 

stinici technika materialStínící technika v široké paletě barev a materiálů

Jednotlivé produkty si lze zvolit v různých materiálech či barevných provedeních. Například markýzy nabízíme v téměř 100 barevných variantách a textilní roletky ve zhruba 150 barvách. Také horizontální žaluzie a vertikální žaluzie jsou k dostání v nepřeberné paletě úžasných barevných odstínů a vzorů.

Vybírat si můžete i ze široké nabídky materiálů a barev venkovní stínící techniky - venkovní rolety a venkovní žaluzie.

5.00 z 5 - 2 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory