garazove staniDokážete si představit váš život bez vašeho automobilového miláčka?

tn zoom obrazek 837Máte domeček, kterému ale chybí kryté zastřešení na zahradě pro chvíle relaxace a posezení s rodinou či přáteli? Máte pasivní dům, do kterého nelze nic kotvit, nebo si nechcete ničit novou fasádu vrtáním do ní?

tn zoom obrazek 291Už vás nebaví stát na dešti nebo ve sněhové vánici a hledat klíče od domu? Máme pro vás elegantní řešení.

p. Cizek 4Spousta lidí tráví letní dny a volné chvilky na zahradě s rodinou. Ale i v letním období jsou možné výskyty bouřek a letních deštíků, které nás nemile překvapí.

tn zoom obrazek 884V posledních několika letech se stále častěji v naší zemi setkáváme s tropickými vedry. V našem podnebí na takové teploty nejsme zvyklí ani připraveni.

greenline04Horké letní dny se nám už předvedly v celé své kráse a v bytech a domech není k vydržení. Proto se většina z nás utíká schladit k vodě, ale když se vrátíme, čeká nás opět vyprahlý byt.

tn zoom obrazek 943Máte velké přání, a to k domu pořídit si zahradní pergolu. Bohužel ale máte pasivní dům, do kterého nelze nic připevnit? Neházejte flintu do žita a splňte si svůj sen.

08102013495Léto je v plném proudu a vás stále nebaví si již v dopoledních hodinách sedat do rozpáleného auta, a co teprve když do něho máte posadit své děti?

pergola

Vlastníte rodinný dům se zahradou a stále zvažujete, zda si pořídit pergolu nebo ne? Pokud jste na vážkách, zda se Vám tato investice vyplatí, rozhodně doporučujeme pokračovat ve čtení.

rolety

Blíží se nám letní období, které je plné radovánek a hřejivého sluníčka, před kterým se budeme chtít někdy schovat do příjemného stínu. Proto je ten správný čas zamyslet se nad stínem, který vytvoříte pomocí stínící techniky.

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora).

Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
Přidat soubory
×

TOP