DSC00032Blíží se nám teplejší období roku, na které se jistě všichni těšíme a tím je jaro a léto. Představte si, jak sedíte v příjemném místě své hliníkové pergoly, kde vás hladí po tváři sluneční paprsky.

tn zoom obrazek 696Hliníkový přístřešek nad dveře je ideální variantou, která z vašich obyčejných vchodových dveří udělá designový prvek.

garazove stani profiRádi byste pořídili svému autu garáž, ale vybudování klasické garáže s pevnými základy stojí více, než máte ušetřeno?

zastineniMáte na zahrádce své vysněné posezení v podobě pergoly, altánku nebo zimní zahrady? Můžete konečně relaxovat za každého počasí, přístřešek vás ochrání, když bude pršet, ale také když bude úporné vedro a sluneční paprsky vás budou šlehat do tváře.

08102013495Velmi oblíbené se v posledních letech stávají garážová stání z hliníku. Velkou výhodou je ochrana vašeho vozu před prudkým slunečním zářením, kroupami, deštěm nebo sněhem a námrazou.

tn zoom obrazek 835Právě jste se zabydleli do nového vysněného domu a přemýšlíte, jak zvelebit svou zahradu, aby se vám tam hezky žilo?

venkovní žaluzieSe stále větší oblibou se v českých domácnostech objevují venkovní žaluzie. Důvodů je hned několik.

žaluzieVýběr stínící techniky se může zdát jako obtížný úkol, ale v našem internetovém obchodě tomu tak není.

0Milujete venkovní posezení na zahradě, kde relaxujete a trávíte volný čas s rodinou.

hlinikove pergoly1Začíná nám opět to krásné letní období, plné sluníčka, posezení s přáteli a grilování na naší terase. Jediné, co nás může překvapit, je nepříznivé počasí, ať už to může být dešťová přeháňka nebo silné sluneční paprsky, které nás nutí schovat se do stínu.

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora).

Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
Přidat soubory
×

TOP