highline03V podzimních měsících často věnujeme svůj volný čas přípravě zahrady na zimu. Chcete mít vše dokonale připravené na jaro a mít jistotu, že ani krutá zima vás nezaskočí.

highline01Léto se pomalu blíží ke konci, ale přesto nám zbývá ještě několik krásných dní, které jistě chcete trávit na své zahradě.

06062012125Auto je neodmyslitelný pomocník každého z nás. Aby nám vydrželo co nejdéle, potřebuje péči a ochranu. Nestačí pouze kvalitní autokosmetika a dolévání oleje.

pergolacernaKaždý má v parném létě rád, když se může uchýlit do příjemného stínu. Můžete se chránit před slunečními paprsky pomocí altánu, pergoly nebo jiného zastřešení.

garazove staniDokážete si představit váš život bez vašeho automobilového miláčka?

tn zoom obrazek 837Máte domeček, kterému ale chybí kryté zastřešení na zahradě pro chvíle relaxace a posezení s rodinou či přáteli? Máte pasivní dům, do kterého nelze nic kotvit, nebo si nechcete ničit novou fasádu vrtáním do ní?

tn zoom obrazek 291Už vás nebaví stát na dešti nebo ve sněhové vánici a hledat klíče od domu? Máme pro vás elegantní řešení.

p. Cizek 4Spousta lidí tráví letní dny a volné chvilky na zahradě s rodinou. Ale i v letním období jsou možné výskyty bouřek a letních deštíků, které nás nemile překvapí.

tn zoom obrazek 884V posledních několika letech se stále častěji v naší zemi setkáváme s tropickými vedry. V našem podnebí na takové teploty nejsme zvyklí ani připraveni.

greenline04Horké letní dny se nám už předvedly v celé své kráse a v bytech a domech není k vydržení. Proto se většina z nás utíká schladit k vodě, ale když se vrátíme, čeká nás opět vyprahlý byt.

×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory