08102013495Léto je v plném proudu a vás stále nebaví si již v dopoledních hodinách sedat do rozpáleného auta, a co teprve když do něho máte posadit své děti?

pergola

Vlastníte rodinný dům se zahradou a stále zvažujete, zda si pořídit pergolu nebo ne? Pokud jste na vážkách, zda se Vám tato investice vyplatí, rozhodně doporučujeme pokračovat ve čtení.

rolety

Blíží se nám letní období, které je plné radovánek a hřejivého sluníčka, před kterým se budeme chtít někdy schovat do příjemného stínu. Proto je ten správný čas zamyslet se nad stínem, který vytvoříte pomocí stínící techniky.

garážové stáníKonečně jste se přestěhovali do svého vysněného nového domečku a chybí vám jen vymyslet, kam uložíte svého automobilového miláčka.

Začíná nám opět krásné počasí, které si chceme všichni náležitě užívat, a proto si rádi otevřeme okna i dveře dokořán a necháme proudit čerstvý vzduch, teplo a sluníčko skrze náš byt či dům.

Je vaše zahrada už v rozkvětu? Těšili jste se na jaro a slunečné dny, kdy si vychutnáte kávu na zahradě či terase po náročném dni?

Jako součást moderního bydlení je zahradní pergola. Ta vytvoří přirozený přechod mezi domem a zahradou.

DSC00032Blíží se nám teplejší období roku, na které se jistě všichni těšíme a tím je jaro a léto. Představte si, jak sedíte v příjemném místě své hliníkové pergoly, kde vás hladí po tváři sluneční paprsky.

tn zoom obrazek 696Hliníkový přístřešek nad dveře je ideální variantou, která z vašich obyčejných vchodových dveří udělá designový prvek.

garazove stani profiRádi byste pořídili svému autu garáž, ale vybudování klasické garáže s pevnými základy stojí více, než máte ušetřeno?

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora).

Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
Přidat soubory
×

TOP