venkovní žaluzieSe stále větší oblibou se v českých domácnostech objevují venkovní žaluzie. Důvodů je hned několik.

žaluzieVýběr stínící techniky se může zdát jako obtížný úkol, ale v našem internetovém obchodě tomu tak není.

0Milujete venkovní posezení na zahradě, kde relaxujete a trávíte volný čas s rodinou.

hlinikove pergoly1Začíná nám opět to krásné letní období, plné sluníčka, posezení s přáteli a grilování na naší terase. Jediné, co nás může překvapit, je nepříznivé počasí, ať už to může být dešťová přeháňka nebo silné sluneční paprsky, které nás nutí schovat se do stínu.

Zimní zahrada z hliníkových profilů

Zimní zahrada je snem snad každého, kdo má dům. Její stavba je velká událost pro celou rodinu. Díky zimní zahradě získáte obytný prostor pro mnoho účelů, jako je odpočívání, relaxace, pěstování rostlin a další. Jen si představte, jak si budete vychutnávat ty zimní rána u snídaně v srdci zahrady, když venku mrzne.

hliníková pergola

Postavili jste si krásný dům a na něm máte terasu, kterou jste si vysnili. Stále si ale říkáte, že vám k tomu něco chybí? Jen jedna věc a vaše obydlí bude naprosto dokonalé. Takovou poslední tečkou k dokonalosti je zastřešení vaší terasy. Je v tom mnoho výhod.

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora).

Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
×

Co nabízíme?


TOP