Hliníkové přístřešky nad dveře PROFI

Přístřešek nad dveře s vynikajícím poměrem cena-výkon

Elegantní řešení vstupního prostoru

Hliníkové přístřešky nad dveře řady PROFI představují zastřešení vchodových dveří střední třídy. Jsou vysoce funkční a optimálně v sobě kloubí kvalitu a dostupnou cenu.

Konstrukce z hliníkových profilů s jednoduchými liniemi je opatřena polykarbonátovou střechou. Je stabilní a odolná, dosahuje dlouhé životnosti a navíc vypadá elegantně, takže na své návštěvy uděláte dojem již při vstupu do domu. Výhodou přístřešků je minimální náročnost na údržbu.

Při pořizování přístřešku z hliníku si lze vybrat dodání včetně montáže profesionálním týmem Aluminper nebo instalaci vlastními silami.

Čím se vyznačují přístřešky PROFI:

  • nejlepší poměr ceny a kvality
  • výběr z více než 200 barevných dekorů
  • polykarbonátová střešní krytina o tloušťce 16 mm
  • rozměry na míru
 hnědý hliníkový přístřešek nad dveře
 černý hliníkový přístřešek nad dveře
 hliníkové zastřešení vchodu

JAK MŮŽE VYPADAT VÁŠ PŘÍSTŘEŠEK NAD DVEŘE PROFI?

VÝBĚR Z MNOHA BAREVNÝCH TÓNŮ

K bezúdržbovému provedení hliníkových přístřešků přispívají především kvalitní, odolné nátěry. Po jejich aplikaci vydrží vzhled konstrukce ve skvělém stavu po mnoho let bez potřeby natírání.

Zvolte si jeden z více než 200 barevných odstínů vzorníku RAL a dokonale slaďte barevné provedení vstupního prostoru s designem Vašeho domu.

levná hliníková pergola ECO
barvy hliníkové pergoly
bílá hliníková pergola
profily hliníkových pergol

KVALITNÍ ZASTŘEŠENÍ Z HLINÍKOVÝCH PROFILŮ ČESKÉ VÝROBY

  • Konstrukce přístřešku – Je tvořena speciálními profily z pevných, odolných hliníkových slitin. Povrchová úprava je provedena práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT v zákazníkem zvoleném odstínu ze zhruba 200 nabízených barevných dekorů.
  • Spojovací materiál – Kvalitní nerezové spojovací materiály přispívají k celkové dlouhé životnosti přístřešků.
  • Střešní krytina – Je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm. Materiál střešní krytiny je opatřen UV ochranou, zabraňující průniku škodlivých slunečních paprsků. Zákazník si může zvolit čiré, mléčné či barevné provedení.

Mohlo by vás zajímat

Hliníkové přístřešky si můžete objednat s profesionální montáží od nás nebo bez montáže se slevou.

Na zastřešení dveří řady ECO, PROFI a DELUXE nabízíme slevu při vlastní montáži! Objednejte si stavebnici přístřešku ECO s 15% slevou nebo si sami namontujte přístřešek PROFI či DELUXE a získejte slevu 20%!

AKCE!

Hliníkové přístřešky PROFI a DELUXE objednané do konce května 2023 vám namontujeme ZDARMA po celé ČR!

Standardní délka sloupů přístřešku je 2,5 metrů. Jejich čtvercová podstava je vyráběna o rozměrech 110 x 110 mm. Jednotlivé díly jsou dopředu předvrtány a opatřeny pryžovým těsněním pro omezení vibrací způsobených poryvy větru.

 

Hliníkové přístřešky jsou k dostání jak ve standardních rozměrech, tak také v atypickém provedení v rozměrech přizpůsobených potřebám zákazníka. Pokud se zajímáte, kolik by taková hliníková veranda na míru mohla stát, při cenové kalkulaci vycházíme v naprosté většině případů z ceny výrobku s nejbližším větším rozměrem.

Po vyrobení jednotlivých dílů přístřešku následuje montáž. Pokud instalaci provádí naši pracovníci, a nikoliv Vy sami z dodané stavebnice, je třeba předem připravit betonové patky pro ukotvení sloupců. Pro zajištění jejich správné přípravy dodáme přesné nákresy. K výkonu montáže potřebujeme přístup k elektrické síti.

Přístřešky ECOPROFI a DELUXE se skládají z následujících dílů:

  • Speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin s povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT. Profily tvoří konstrukci přístřešku.
  • Spojovací materiál z kvalitního nerezu
  • Střešní krytina z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s ochranou proti UV záření v čirém, mléčném či barevném provedení. Na přání lze zaměnit za skleněnou výplň.

Nákres hliníkového přístřešku - sklon střechy 8° (klesání 140 mm/m):

sklon strechy pergoly

klesani strechy pergoly

 

 

Ceny hlíníkových přístřešků se liší v závislosti na jejich rozměru, provedení a odstínu. V našem katalogu najdete vzorové rozměry hliníkových pergol, ale rádi vám vyrobíme hliníkovou verandu na míru.

Zajímá vás cena konkrétního přístřešku?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem místa, které potřebujete zastřešit - obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.