DSC00032Blíží se nám teplejší období roku, na které se jistě všichni těšíme a tím je jaro a léto. Představte si, jak sedíte v příjemném místě své hliníkové pergoly, kde vás hladí po tváři sluneční paprsky.

Ale přece jen se toužíte schovat do příjemného stínu.
Takovou maličkost za vás vyřeší stínící technika od naší společnosti ALUMINPER, která vyrábí kvalitní hliníkové konstrukce, v podobě hliníkových pergol, garážová stání, zahradní altány, zimní zahrady či přístřešky nad dveře. Ale navíc také stínící techniku, která perfektně doladí vaši hliníkovou pergolu.

V našem stínícím sortimentu naleznete jak žaluzie, markýzy nebo rolety, ale také síťky proti hmyzu, které vás budou chránit před otravnými komáry nebo mouchami.

Typy zastínění

    • Žaluzie

V nabídce naleznete jak horizontální vnitřní žaluzie, tak vertikální vnitřní žaluzie. Anebo venkovní žaluzie, které se stávají více a více oblíbeným doplňkem.

Hliníkové vnitřní žaluzie jsou velmi oblíbené, díky své universálnosti, variabilitě a široké škále odstínů. Ovládání je snadné pomocí řetízku. Použití hliníkových žaluzií je vhodné jak pro plastová, tak pro dřevěná okna.

Venkovní žaluzie se budou hodit k vaší hliníkové pergole nebo si můžete zastínit zimní zahradu, kde se bude udržovat příjemný stín a stabilní teplota. Hliníkové venkovní žaluzie můžou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem.

  • Rolety a roletky

Venkovní rolety mají tu výhodu, že vytvoří nepropustnou stěnu, která funguje na principu spuštěných lamel, přes které neprojde žádné světlo. Dalšími výhodami je například: nepřehřívání interiéru v létě, okna v zimě nepromrzají, zabraňují poškození oken a je to další stěna, přes kterou se zloději jen tak snadno nedostanou.

Venkovní rolety lze také pořídit se speciální bezpečnostní certifikací, pořizovací cena je ale vyšší než u klasických rolet.

Venkovní rolety se dělí na předokenní, pod omítkové a verze do překladů. Předokenní rolety se montují do již postaveného domu. Pokud byste si přáli pod omítkovou verzi nebo verzi do překladů, je zapotřebí počítat s roletami již při stavbě domu.

Rádi byste se dozvěděli více informací?

Jestliže se chcete dozvědět, jaké stínící techniky ještě nabízíme, jejich výhody a nevýhody, informace o cenách a podobně, tak nás neváhejte kontaktovat.. Ochotně vám se vším poradíme.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory