hliníkové pergoly levně

Spousta lidí tráví letní dny a volné chvilky na zahradě s rodinou. Ale i v letním období jsou možné výskyty bouřek a letních deštíků, které nás nemile překvapí.

Hliníkové pergoly jsou ideálním řešením pro ty, kdo chtějí zastřešit terasu a vytvořit si tak venkovní prostor, který budou moci využívat za každého počasí.

Příjemné chvilky relaxace a odpočinku si pod hliníkovou pergolou budete moci užívat nejdéle do 3 týdnů od objednání hliníkové pergoly. Naše firma Aluminper s.r.o. se specializuje na přístřešky z hliníkových profilů a garantuje dobu dodání nejpozději do 3 týdnů.

Hliníková pergola vám poskytne nejen ochranu před deštěm a bouřkami, ale zajistí vám i příjemný stín, bude-li právě neúnosně svítit sluníčko.

Hliníková pergola od Aluminper s.r.o.

Jsme společností, pro kterou je spokojenost a přání klienta na prvním místě. Proto, nevíte-li si rady s výběrem pergoly právě pro vás, vše společně zkonzultujeme buď po telefonu, nebo na nezávazné schůzce přímo u vás.
Samozřejmostí je u nás zaměření a zapracování vašich požadavků. Při závazné objednávce od nás můžete očekávat předběžnou kalkulaci zdarma a na požádání i grafický návrh vašeho řešení pergoly. Naše výrobky jsou precizně zpracované, svým klientům vždy zaručíme:

    • dodání do 3 týdnů

Vyberete si vysněnou hliníkovou pergolu, na své zahradě ji budete mít nejpozději do 3 týdnů od vytvoření objednávky.

    • platba hliníkové pergoly

Jsme jedna z mála firem, která nechce po svých zákaznících žádné zálohy předem.

    • doprava zdarma

Objednáte-li si k hliníkové pergole i její montáž, pak garantujeme dopravu zdarma po celé České republice. Pokud budeme zasílat hliníkovou pergolu ve formě stavebnice a vy si ji smontujete sami, pošleme vám ji na dobírku.

Jaké jsou technické parametry hliníkové pergoly?

Na výrobu používáme kvalitní materiál, proto můžeme zaručit dlouholetou trvanlivost hliníkových přístřešků.

  • Spojovací materiál - spojovací materiál je z kvalitní nerezové oceli.
  • Střešní krytina - jde o 16 mm polykarbonát, u kterého si můžete vybrat barvu (čirý, mléčný nebo barevný), spolehnout se můžete i na UV ochranu
  • Konstrukce - konstrukce vyrábíme pouze z kvalitních hliníkových profilů ošetřených vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT, možnost širokého výběru barev

Zajímá vás naše kompletní nabídka hliníkových pergol?

Máte-li zájem o kompletní nabídku našich produktů, pak navštivte naše webové stránky www.pergolyzhliníku.cz nebo nás kontaktuje. Zodpovíme vám veškeré otázky k hliníkovým pergolám, případně si sjednáme nezávaznou schůzku.

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.