levné garážové stání

Konečně jste se přestěhovali do svého vysněného nového domečku a chybí vám jen vymyslet, kam uložíte svého automobilového miláčka.

I on si zaslouží svůj prostor a ochranu před nepříznivým počasím.
Věděli jste například, že automobilů přibývá v České republice více než obyvatel? V dnešní době si celá řada z nás nedokáže představit svůj život bez automobilového pomocníka. Proto i pro něj musíte myslet na jeho ubytování.

Velmi oblíbenou variantou garáže se stalo v posledních letech montované garážové stání z hliníkových profilů. Svým klientům nabízíme širokou škálu barev i rozměrů. Hliník je odolný materiál, který má dlouhou životnost. Mezi jeho hlavní výhody patří:

    • Ochrana auta

Největší výhodou je, že váš automobil bude dokonale chráněn. Jeho karoserie nebude otlučená od krup ani horké sluníčko mu neublíží. V zimě zas nemusíte řešit každé ráno odstraňování sněhu a námrazy.

    • Bezúdržbovost

Hliníkovou konstrukci nemusíte vůbec ničím natírat ani o ni jinak pečovat, Materiál je ošetřen vypalovanou barvou KOMAXIT, která je stálá a odolná.

    • Dlouhá životnost

Garážové stání je vyráběno z kvalitních hliníkových slitin, které nepodléhají povětrnostním vlivům, takže jeho životnost je opravdu dlouhá.

    • Universální vzhled

Nabízíme garážová hliníková stání v různém provedení, nemusíte se bát, že byste si u nás nevybrali. Rozhodně se bude hodit i k novostavbě. Jeho vzhled je elegantní a universální, hodí se tak ke každému domu.

    • Výhodnější cena

Pokud se rozhodujete, zda pořídit klasickou zděnou garáž nebo garážová stání, tak vězte, že klasická garáž vás vyjde rozhodně na více peněz. Nejen, že budete muset řešit stavební povolení, ale velmi nákladná jsou také garážová vrata, která u parkovacího stání mít nemusíte.

Vybírat můžete ze tří variant

Aby si u nás vybral opravdu každý, má naše společnost Aluminper pro své klienty připravené tři produktové řady garážového stání.

Hledáte-li klasické garážové stání za nízkou cenu, je právě pro vás varianta ECO ta ideální. Dodáváme ho ve dvou základních dekorech, sněhově bílá a antracit hladký. Další oblíbenou variantou garážového stání je parkovací stání PROFI, které nabízí vyvážený kompromis mezi cenou a kvalitou garážového stání. Nejluxusnější garážovou konstrukcí je řada DELUXE. Je vyráběna z nejkvalitnějších hliníkových profilů, které jsou speciálně zesíleny a dodávána společně s bezpečnostním sklem.

Zaujala vás naše nabídka?

Rádi vám zodpovíme na vaše dotazy. Neváhejte nás kontaktovat a my vám s projektem poradíme.

 

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.