stínění, žaluzie

V posledních několika letech se stále častěji v naší zemi setkáváme s tropickými vedry. V našem podnebí na takové teploty nejsme zvyklí ani připraveni.

Jak tedy bojovat před sluncem a teplem? Řešení a možností je hned několik.

Co zvolit jako zastínění před sluncem?

Základním předpokladem pro chládek v domě nebo bytě jsou zatažená okna. Mnohdy však nestačí zatáhnout pouze závěs, ale je potřeba více. Vhodnou variantou jsou žaluzie nebo rolety, které uvnitř vytvoří o několik stupňů nižší teplotu, než je venku.

Žaluzie

    • Horizontální žaluzie

Kvalitní žaluzie do plastových a dřevěných oken v horizontálním provedení jsou vhodné pro každodenní zastínění před sluncem, které patří k nejpoužívanějšímu typu interiérového zastínění.

    • Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie se velmi často využívají v interiéru pro zastínění opravdu velkých oken. Tento typ žaluzií jsou využívány v komerčních prostorách jako jsou kanceláře.

    • Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou moderní a efektivní varianta stínění před sluncem. Skládají se z lamel různých šířek a tvarů, vodících lanek a horního nosiče.

Rolety

    • Textilní roletky

Nechcete v interiéru lamelové žaluzie? Pak můžete zvolit textilní roletky. V našem sortimentu naleznete celou řadu barev, ale také celo stínící nebo variantu den a noc.

    • Venkovní rolety

Tato varianta rolet patří k nejefektivnějším bojovníkům proti teplu a slunečnímu záření. V naší nabídce naleznete kvalitní venkovní rolety od českého výrobce.

Stínící technika od společnosti Aluminper

Chcete se dozvědět více informací o stínící technice? Pošlete nám nezávaznou poptávku pomocí kontaktního formuláře nebo nás kontaktujte na zákaznické lince 777 118 639

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.