hliníkové pergoly deluxe

Léto se pomalu blíží ke konci, ale přesto nám zbývá ještě několik krásných dní, které jistě chcete trávit na své zahradě.

Pořiďte si ke svému domu hliníkovou pergolu od českého výrobce. V našem sortimentu naleznete celou řadu hliníkových přístřešku, ale hliníkové pergoly hrají mezi zákazníky prim.

Stavbou hliníkové pergoly získáte elegantní přechod mezi vaším domovem a zahradou, kterou si díky pergole budete moci užívat o něco déle. Skvěle vás ochrání před jarním či podzimním deštěm a v létě budete chráněni před ostrými slunečními paprsky.

Proč hliníkovou pergolu právě od nás?

    • Velký výběr rozměrů

Z našeho sortimentu si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Základní rozměry běžně držíme skladem. U vyšších řad si můžete vybrat nejen rozměr, ale také barvu, kterou lehce přizpůsobíte dekoru vašich oken a dveří.

    • Zaměření a konzultace zdarma

Přijedeme za vámi na místo určení, kde provedeme zaměření lokality umístění pergoly. Po osobní konzultaci a specifikaci vytvoříme cenovou nabídku.

    • Pergoly se zárukou

Pergoly z hliníkových profilů prodáváme se zárukou 24 měsíců. Životnost našich pergol je však mnohem delší, přečkají i několik generací vaší rodiny, protože skvěle odolávají povětrnostním vlivům.

    • Platby a doprava

Nabízíme několik možností, jak uhradit a doručit vaši objednávku. V případě, že si objednáte pergolu včetně profesionální montáže, pak zaplatíte kompletní dodávku po sestavení pergoly, a to na bankovní účet naší společnosti.

Jestliže si objednáte pergolu jako stavebnici a sestavíte svépomocí, pak dojde k doručení dodávky dobírkou.

    • Vlastnosti hliníkových pergol

Hliníkové konstrukce mají celou řadu skvělých vlastností. Mezi ty nej patří dlouhá živostnost, minimální údržba, díky ošetření komaxitovou barvou. Pergola z hliníku vám vytvoří relaxační zónu pro vaši rodinu a přátele.

Hliníkové pergoly za skvělé ceny

Chcete vědět, jak vypadají naše hliníkové pergoly? Podívejte se na naše realizace, jistě vás přesvědčí.

Kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 777 118 639, zde se dozvíte mnoho informací. Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Kontaktovat nás také můžete pomocí emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.