přístřešek na auto

Auto je neodmyslitelný pomocník každého z nás. Aby nám vydrželo co nejdéle, potřebuje péči a ochranu. Nestačí pouze kvalitní autokosmetika a dolévání oleje.

Životnost vašemu autu prodloužíte především garážováním.
A pokud si nemůžete dovolit klasickou garáž z pevných základů, ať už kvůli místu nebo kvůli financím, tak společnost ALUMINPER má pro vás skvělou variantu v podobě garážového stání z hliníku. Nebudete muset řešit garážová vrata, která jsou nejnákladnější položkou nebo obíhat úřady kvůli stavebnímu povolení. Je to velmi jednoduché, přijedeme k vám a na místě parkovací stání z hliníku smontujeme.

Tři produktové řady

Pro své zákazníky máme připravené tři typy garážového stání, které se liší cenou, provedením, rozměry atd. Výběr je pak pouze na vás. Barvu hliníkového stání můžete sladit s celkovým dojmem vašeho domu, aby ladilo s fasádou a barvou oken či dveří. Můžete vybírat z těchto variant:

    • ECO

Jedná se o naše nejlevnější provedení. Hliníkové zastřešení ECO tvoří klasická, jednoduchá konstrukce, která uspokojí nenáročného klienta. Materiál je odolný a stálý. Vybírat můžete z 2 základních typů parkovacího stání ECO a z barev sněhově bílá a antracit hladký. Můžete se sami rozhodnout, zda si přístřešek smontujete sami nebo práci přenecháte našim profesionálům.

    • PROFI

Pokud hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou, pak je pro vás ideální varianta hliníkového stání PROFI, které je vyrobeno z kvalitních materiálů a přesto se dá pořídit za rozumnou cenu. Výběr je opravdu bohatý, barevné provedení nabízíme ve 200 různých dekorech a 20 různých rozměrech. Střešní krytinu tvoří 16 mm polykarbonát v mléčném, čirém nebo barevném provedení.

    • DELUXE

Pro náročnou klientelu máme v nabídce produktovou řadu DELUXE, která vyniká luxusním provedením. Hliníková konstrukce je vyrobena ze speciálně zesílených profilů a dodávána spolu s bezpečnostním sklem. Vybrat si můžete z 200 barevných dekorů a z rozměrů, jaký vám bude nejvíce vyhovovat. Tuto produktovou řadu nedodáváme ve formě stavebnice.

Garážové stání pro vaše auto

Máte-li zájem o naše parkovací stání z hliníku, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám se vším poradíme. Zodpovíme všechny vaše dotazy. Společně vybereme ideální variantu garážového přístřešku, následně přijedeme přímo k vám a projekt si sami zaměříme.

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.