garážové stání

Dokážete si představit váš život bez vašeho automobilového miláčka? Auto se postupem času stalo každodenním pomocníkem a je součástí našeho života, proto mu musíme věnovat péči a především ochranu, aby nám co nejdéle vydrželo.

Nestačí auto pouze umýt ručně nebo v myčce, ani nestačí ochrana ve formě autokosmetiky, je třeba ho chránit také před nepřízní počasí. Nechte si postavit garážové parkovací stání, které je vyrobeno z kvalitních hliníkových profilů. Vaše auto bude pod ochranou před kyselým deštěm, kroupami, sněhem nebo prudkými slunečními paprsky.

Jaké další výhody má hliníkové garážové stání?

    • Minimální údržba

Oproti dřevěné konstrukci se nemusíte o tu hliníkovou skoro starat. Postačí saponát s vodou a garážové stání bude jako nové. Nemusíte se starat o nátěry proti korozi nebo škůdcům.

    • Ochrana pro váš vůz

Ochrání váš automobil před nepříznivým počasím a v zimě vám odpadne shrabování sněhu z auta. Vyjedete tak dřív do práce. Nebudete mít ani dolíčky na kapotě auta, které snadno způsobí krupobití.

    • Dlouhá životnost parkovacího stání

Garážová stání vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, jsou tak velmi odolné a jejich životnost je delší než u parkovacího stání ze dřeva.

    • Moderní vzhled

Garážové stání snadno sladíte s barvou dveří či oken. Jeho vzhled je elegantní a moderní. Parkovací stání z hliníku má všestranné využití, můžete jej využít například při konání grilovací párty stejně jako altán.

    • Různé provedení

Vybírat můžete ze třech různých variant, které se liší cenou, barevném i rozměrovém provedení. Pokud hledáte klasické parkovací stání s nízkou cenou, pak je to právě varianta ECO, která je nejlevnější. Hliníkové garážové stání PROFI vám poskytne ideální kompromis mezi cenou a kvalitou. Naší nejluxusnější řadou je garážové stání DELUXE, které je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů.

Rádi byste si pořídili hliníkové garážové stání

Zaujala vás naše nabídka garážového stání z kvalitních hliníkových profilů? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi přijedeme k vám a pomůžeme vám s vaším projektem, se vším poradíme a společně najdeme ideální řešení pro váš prostor.

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.