rolety

Blíží se nám letní období, které je plné radovánek a hřejivého sluníčka, před kterým se budeme chtít někdy schovat do příjemného stínu. Proto je ten správný čas zamyslet se nad stínem, který vytvoříte pomocí stínící techniky.
Společnost ALUMINPER má v nabídce několik druhů stínící techniky, se kterou vytvoříte příjemnou oázu pod svou pergolou nebo si můžete nechat zastínit zimní zahradu.

Hlavní funkce stínící techniky je ochrana před přehřátím interiéru, ochrana soukromí či zabezpečení vašeho domu. Speciální stínící technikou můžete danou místnost například odhlučnit od místní silnice. Ale má i své výhody v zimních měsících, kdy dokážete udržet teplotu v místnosti a vy tak můžete snížit své náklady na vytápění.

Teď je ta nejvhodnější doba na pořízení nové stínící techniky, kdy slunce brzy ráno vychází a zapadá až s večerem. Ihned po montáži budete moci využívat veškerou stínící techniku, kterou v nabídce máme. Ať už se jedná o žaluzie, rolety či markýzy.

Neztrácejte čas a investujte do stínící techniky

Pořízením stínící techniky ještě před létem, nejlépe na jaře, získáte nejlepší nabídku různých typů, které se na trhu objevují. Firmy se předhánějí a snaží se uspokojit široké spektrum zákazníků, ať už širokým výběrem nebo zajímavou cenou.

Žaluzie

  • Horizontální a vertikální žaluzie
  • Stále velmi oblíbené jsou horizontální žaluzie, které si můžete vybrat buď plastové, nebo dřevěné. Vertikální žaluzie dokáži zútulnit váš interiér nebo oddělit místnosti či vchod do zimní zahrady. Velký výběr odstínů nabízí doladění podle vašeho vkusu.

  • Venkovní žaluzie
  • Venkovní žaluzie se nejvíce využívají jako předokenní, zajištují ochranu interiéru, který se nepřehřívá a udržuje stálou teplotu. Snadno si mohou majitelé regulovat množství světla, které chtějí, aby dopadalo do místnosti.

Rolety

  • Venkovní rolety
  • Velkou výhodou u venkovních rolet je nejen jejich úspora energie při vytápění, ale především vyšší zabezpečení, přes které se zloděj jen tak nedostane. Navíc jsou téměř bezúdržbové a protihlukové.

Markýzy

Venkovní markýza vás dokáže ochránit jak před ostrým sluníčkem, či nepříliš velkým deštěm. Markýzy se vyrábí z kvalitní a stálobarevné látky, která je navíc opatřena UV filtrem. Ovládání je mechanické – ruční klikou či elektrickým dálkovým ovládáním.

Využijte ideální období pro pořízení stínící techniky

Co člověk to vyhraněný vkus, proto je naše nabídka rozsáhlá, aby si u nás vybral opravdu každý. Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, rádi vám vyjdete vstříc. Využijte našeho kontaktního formuláře.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
×

TOP
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
Přidat soubory