Vlastníte rodinný dům se zahradou a stále zvažujete, zda si pořídit pergolu nebo ne? Pokud jste na vážkách, zda se Vám tato investice vyplatí, rozhodně doporučujeme pokračovat ve čtení.

Představíme Vám výhody, praktičnost a estetickou stránku hliníkových pergol.

Široký výběr a dostupnost pro každého

Hliníkové pergoly jsou v posledních několika letech velmi oblíbeným produktem mezi vlastníky rodinných domů. Obecně platí trend propojovat zahradu s obytnou částí domu a k tomu právě dokonale slouží hliníkové pergoly.

Dá se říci, že tomuto architektonickému prvku propadl nejeden vlastník zahrady. Hliníková pergola vás jednoduše vtáhne do života na zahradě, kde můžete trávit mnoho společných chvil s rodinou a přáteli.

Výhody hliníkových pergol

Pro někoho je hliníková pergola estetickým doplňkem jejich rodinného domu a zahrady, pro jiného je to ideálním prostorem pro volnočasové aktivity s rodinou a kamarády. Hliníková pergola je dokonalým zázemím, protože svůj čas zde můžete trávit prakticky za jakéhokoliv počasí.

Ze správně zastíněné pergoly vás v létě nevyžene horké slunce. Naopak získáte místo, kde se můžete lehce schovat, a přesto zůstat v kontaktu s přírodou a krásným počasím. Ani letní bouřka Vás nevyžene domů, můžete si vychutnat romantické bubnování kapek a popíjet kávu nebo sklenku vína.

Veškeré vybavení Vaší pergoly je díky zastřešené hliníkové pergole ochráněno proti vlivům počasí. Nábytek, který je vhodný i do nepříznivého počasí Vám díky pergole z hliníku vydrží mnohem déle a jeho údržba bude snazší. Také o gril se nemusíte bát, stačí běžná údržba.

Jak je to s údržbou samotné hliníkové pergoly? Věřte nebo ne, ale hliníkové pergoly jsou báječné, protože se o ně prakticky nemusíte nijak starat. Jsou v podstatě bezúdržbové. Zapomeňte na každoroční natírání konstrukce. Díky povrchové úpravě vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT, získáte hliníkovou pergolu, kterou v případě nutnosti omyjete čistou vodou. Nic více, nic méně. Hliníková pergola neztratí ani za mnoho let svůj původní vzhled. Navíc si můžete vybrat z velmi obsáhlé palety barev, takže hliníkovou pergolu můžete jednoduše sladit s designem Vašeho domu.

Neváhejte a pořiďte si i Vy hliníkovou pergolu

Je nejvyšší čas objednat si hliníkovou pergolu. Na naší zákaznické lince 777 118 639 se dozvíte mnohem více informací. Rádi vypracujeme cenovou nabídku ušitou na míru přímo vám. Navíc získáte dopravu zdarma, objednáte-li si hliníkovou pergolu včetně profesionální montáže. Dodávky a montáže provádíme po celé České republice. Kontaktovat nás také můžete pomocí emailu nebo kontaktního formuláře.

0 z 5 - 0 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora).

Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
Přidat soubory
×

TOP