kryté parkovací stání

Rádi byste pořídili svému autu garáž, ale vybudování klasické garáže s pevnými základy stojí více, než máte ušetřeno?


Vhodnou variantou pro vás je garážové stání z hliníku, které ochrání vaše auto úplně stejně a navíc je cenově přijatelnější. Další výhodou je, že jeho životnost je delší než například u dřevěného stání, protože konstrukce je vyráběna z kvalitních hliníkových profilů, které jsou velmi odolné a stálé.

Naše společnost ALUMINPER má v nabídce hned tři typy garážového stání, které se liší jak rozměry, tak odstíny. Vybere si každý zákazník, podle svého vkusu. Vaše auto vám bude vděčné, bude chráněné před námrazou, sněhem nebo ostrým letním sluníčkem. Tím se jeho životnost také prodlouží.

Jaké jsou tedy výhody hliníkového garážového stání?

  • Přijedeme přímo k vám a zaměříme si projekt zcela zdarma
  • Široká škála barev a provedení
  • Náš profesionální tým vám namontuje garážové stání na místě
  • Dopravu zdarma vám garantujeme, pokud si objednáte hliníkovou konstrukci s profesionální montáží.

Hlavní výhodou je především nižší cena než je tomu u klasické garáže. Nemusíte shánět stavební povolení nebo dělat betonové základy, které jsou nákladné. Nejvyšší položkou bývají garážová vrata, ty u hliníkového garážového stání být nemusí.

Hliníkové konstrukce jsou vyráběny z kvalitních hliníkových profilů, které odolávají povětrnostním podmínkám, a proto je jejich dlouhá životnost zaručena.

Provedení garážového stání

Garážová hliníková stání jsou k dostání ve třech různých provedeních. U nás si vybere klient jak klasické garážové stání v jednoduchém designu nebo náročnější klient, který bude chtít nejkvalitnější provedení garážového stání.

    • ECO

Jedná se o nejlevnější variantu hliníkového garážového stání. Je k dostání ve dvou základních barvách a 15 různých rozměrech.

    • PROFI

Garážové stání PROFI nabízí skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Vybrat si můžete ze základních barev nebo z odstínů barevné stupnice RAL a z 20 různých rozměrů.

    • DELUXE

Řada DELUXE nabízí postavení garážového stání z nejkvalitnějších hliníkových profilů. Dodávané společně s bezpečnostním sklem.

Chcete pro své auto i vy garážové stání z hliníku?

Záleží nám na kvalitním zákaznickém servisu, takže se nás neostýchejte zeptat na cokoliv. Bude-li to v našich silách, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.