hliníkový altán

Je vaše zahrada už v rozkvětu? Těšili jste se na jaro a slunečné dny, kdy si vychutnáte kávu na zahradě či terase po náročném dni?

Momentálně nastává to nejkrásnější období v roce – jaro, rozkvetlé stromy, první hřejivé slunce, ale taky rychlé střídání počasí. Nemáte-li zastřešenou terasu nebo místo, kde venku rádi sedíte, pak tak učiňte. Nepřekvapí vás nenadálá změna počasí.

Dejte zahradě nový kabát v podobě hliníkového altánu. Hliníkový altán můžete nechat zhotovit kdekoliv na zahradě, jeho stavba nevyžaduje stavební povolení ani kotvení do zdiva.

Proč realizovat hliníkový altán právě z hliníku?

Hliníkové profily jsou stále žádanějšími pro své výborné vlastnosti.

  • systém pro altán nevyžaduje žádnou údržbu
  • elegantní a nadčasové řešení pro relaxační zónu
  • vhodné řešení pro pasivní domy (žádné kotvení do obvodového zdiva)
  • nehořlavost
  • stálost barev a odolnost
  • možnost velkého výběru barevného provedení

Zahradní altán z hliníku pro vás vyrobíme na míru nebo si od nás můžete vybrat ze standardních rozměrů. Naše společnost Aliminper s.r.o. se snaží vyjít vstříc požadavkům všech klientů.
Rozhodnete-li se časem si nechat hliníkový altán zasklít, není v tom problém. Zasklíme i zahradní altán, pak budete mít v srdci zahrady takovou samonosnou zimní zahradu. Zasklení je možné dodělat i částečně.

Zahradní altán má mnohostranné využití

Zahradní altán se využívá nejvíce k posezení s rodinou či přáteli nebo pro odpočinek a lenošení po náročném dni. Můžete v něm ale pořádat i narozeninové oslavy, grilovat, umístit v něm nějaké sportovní náčiní (jako například rotoped, stolní fotbálek nebo basketbalový koš) nebo například v zimě zde uskladníte zahradní nábytek. Využití altánu je opravdu široké, záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Jaký materiál je použit na hliníkový altán?

Na výrobu všech našich hliníkových přístřešků používáme kvalitní materiály. Střešní krytina je z komůrkového polykarbonátu, který je opatřen UV ochranou. Spojovací materiál je z nereze a samotnou konstrukci tvoří hliníkové profily opatřené povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT.

Altány dostupné ve 3 provedeních

Co zákazník, to jiné přání. Není tomu jinak i u zahradních pergol. Proto jsme vyrobili 3 různé produktové řady – ECO – nejlevnější varianty, PROFI – nejkupovanější provedení a DELUXE – vyjde vstříc i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.

I vaše zahrada si zaslouží nový zevnějšek, z hliníkového altánu budete těžit všichni, celá vaše rodina. Každý z rodiny si najde v altánu své místo.
Neváhejte a objednávejte na telefonním čísle 777 118 639 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.