hliníková dvojgaráž

Velmi oblíbené se v posledních letech stávají garážová stání z hliníku. Velkou výhodou je ochrana vašeho vozu před prudkým slunečním zářením, kroupami, deštěm nebo sněhem a námrazou.

Garážový přístřešek nepotřebuje žádné stavební povolení, protože nemá pevné základy. Vyberete si místo pro váš automobil a hliníkové parkovací stání si objednáte přes internet na našich webových stránkách.

Jakmile budete přemýšlet o garážovém stání, je dobré s ním počítat již při samotné stavbě vašeho domu. Na které místo jej budete chtít postavit. Budete-li si přát postavit garážové stání k již postavenému domu, není to pro nás také žádný problém. Jednoduše přijedeme a konstrukci dodatečně přistavíme.

Jaké jsou výhody garážového stání?

  • Dlouhá životnost

Díky vypalované práškové barvě KOMAXIT, jsou hliníkové slitiny chráněny a odolávají povětrnostním vlivům. Barvy i materiál jsou stálé a velmi odolné. Mimo to jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových materiálů, které vydrží několik generací.

  • Žádná údržba

Na rozdíl od dřevěného garážového stání, nemusíte to z hliníku ničím natírat, ani speciálně udržovat. Hliník nepotřebuje žádnou údržbu.

  • Universální vzhled

Nemusíte se bát, že byste si vybraly vzhled a odstín garážového stání, a zrovna by se nehodilo k vašemu domu. Typy přístřešků se hodí ke všem stavbám, ať už se jedná o dům moderního typu nebo starší objekt.

  • Ochrana vašeho auta

Díky garážovému stání z hliníku bude váš vůz chráněn a jeho životnost bude tak prodloužena.

Nabízené varianty hliníkového garážového stání

 • Garážové stání ECO je nejlevnější variantou hliníkového přístřešku, ale ne na úkor kvality. Jeho provedení je klasické, ale funkční. Nenáročnou konstrukci nabízíme v barvách bílá a antracit. Garážové stání vám přijedou namontovat naši profesionálové nebo si ho můžete postavit sami.
 • Další variantou garážového stání je produktová řada PROFI, dodáváme ve 20 základních rozměrech a až 200 barevných odstínů. Budete-li si přát mít stání zcela kryté, není pro nás žádný problém garáž zasklít.
 • Garážové stání DELUXE je určeno pro speciálně náročné klienty, protože je vyrobeno z nejkvalitnějších prvotřídních materiálů, mezi které se řadí například speciální zesílené profily nebo bezpečnostní sklo.

Zaujala vás naše nabídka hliníkového stání pro váš vůz?

Pokud si přejete mít více informací o výrobě, dodání nebo typech garážového stání, neváhejte nás proto kontaktovat.

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.