Garážová stání DELUXE

Luxusní varianta zastřešení parkovacích stání

Nejluxusnější hliníkové přístřešky na auto na trhu

Hliníková garážová stání řady DELUXE jsou luxusní variantou zastřešení parkovacích stání. Detailní zpracování a vysoce kvalitní, funkční materiály nabízí prvotřídní výrobky, se kterými bude spokojen i ten nejnáročnější zákazník.

Na konstrukci parkovacích přístřešků DELUXE jsou použity speciální zesílené hliníkové profily a také bezpečnostní sklo. Na výběr nabízíme standardní barevné dekory, které jsou finančně výhodnější, a dále pak možnost volby z až 200 nadstandardních barevných odstínů. K celkovému úžasnému vzhledu přispívají také střešní lišty ve stejném barevném provedení jako samotná pergola.

Charakteristiky parkovacích stání DELUXE:

 • Úvodní zpracování statického posudku
 • Výběr ze zhruba 200 barevných dekorů
 • Vyrobeny ze speciálních zesílených hliníkových profilů
 • Obvodové stěny tvoří bezpečnostní skleněné tabule
 • Ideální jako základ kryté garáže, kterou lze dodatečně vybudovat
 • Nedodáváme ve formě stavebnice

Výběr ze 2 barevných dekorů

K bezúdržbovému provedení hliníkové pergoly přispívají především kvalitní, odolné nátěry. Po jejich aplikaci vydrží konstrukce přístřešku ve skvělém stavu i po několik sezón. Odpadne Vám tak úmorné každoroční natírání, které vyžadují například pergoly ze dřeva.

Aby Vámi vybraná pergola dokonale ladila s celkovým designem domu, dáváme na výběr ze široké škály barev. Základní dekorem je nátěr v odstínu bílá (RAL9016) nebo antracit (RAL7016).

hliníkové garážové stání deluxe
barvy hliníkové pergoly

Rady a tipy pro hliníkové přístřešky na auta

antracitový přístřešek na auto z hliníku
profily hliníkových pergol

Kvalitní pergoly z hliníkových profilů české výroby

 • Konstrukce pergoly – je tvořena speciálními profily z pevných, odolných hliníkových slitin. Povrchová úprava je provedena práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT v jednom z více než 200 barevných odstínů v naší nabídce.
 • Spojovací materiál – Používáme kvalitní nerezové spojovací materiály, které přispívají k celkové vysoké životnosti pergol.
 • Střešní krytina – Je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm. Materiál střešní krytiny je opatřen UV ochranou, zabraňující průniku škodlivých slunečních paprsků. Zákazník si může zvolit čiré, mléčné či barevné provedení. V případě zájmu jsme schopni dodat také skleněné výplně.

Mohlo by vás zajímat

Hliníková parkovací stání si můžete objednat s profesionální montáží od nás nebo bez montáže se slevou.

Na hliníkové garáže ECO, PROFI a DELUXE nabízíme slevu při vlastní montáži! Objednejte si stavebnici hliníkového parkovacího stání ECO s 15% slevou nebo si sami namontujte přístřešek PROFI či DELUXE a získejte slevu 20%!

AKCE!

Hliníková parkovací stání PROFI a DELUXE objednané do konce února 2023 vám namontujeme ZDARMA po celé ČR!

Standardní délka sloupů pergoly je 2,5 metrů. Jejich čtvercová podstava je vyráběna o rozměrech 110 x 110 mm. Jednotlivé díly jsou dopředu předvrtány a opatřeny pryžovým těsněním pro omezení vibrací způsobených poryvy větru.

 

Hliníkové pergoly jsou k dostání jak ve standardních rozměrech, tak také v atypickém provedení v rozměrech přizpůsobených potřebám zákazníka. Pokud se zajímáte, kolik by taková hliníková pergola na míru mohla stát, při cenové kalkulaci vycházíme v naprosté většině případů z ceny pergoly s nejbližším větším rozměrem.

Po vyrobení jednotlivých dílů pergoly následuje montáž. Pokud instalaci provádí naši pracovníci, a nikoliv Vy sami z dodané stavebnice, je třeba předem připravit betonové patky pro ukotvení sloupců. Pro zajištění jejich správné přípravy dodáme přesné nákresy. K výkonu montáže potřebujeme přístup k elektrické síti.

Pergoly ECOPROFI a DELUXE se skládají z následujících dílů:

 • Speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin s povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT. Profily tvoří konstrukci pergoly.
 • Spojovací materiál z kvalitního nerezu
 • Střešní krytina z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s ochranou proti UV záření v čirém, mléčném či barevném provedení. Na přání lze zaměnit za skleněnou výplň.

Nákres hliníkové pergoly - sklon střechy 8° (klesání 140 mm/m):

sklon strechy pergoly

klesani strechy pergoly

 

 

Ceny hlíníkových pergol se liší v závislosti na jejich rozměru, provedení a odstínu. V našem katalogu najdete vzorové rozměry hliníkových pergol, ale rádi vám vyrobíme hliníkovou pergolu na míru.

Zajímá vás cena konkrétní pergoly?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem místa, které potřebujete zastřešit - obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

V našem katalogu najdete vzorové rozměry hliníkových přístřešků pro auta. ale běžně vyrábíme hliníkové zastřešení na míru.

Zajímá vás cena konkrétního garážového stání?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem místa, které potřebujete zastřešit - obratem vám zašleme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2023, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.