Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
Přidat soubory

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Hliníkové pergoly

Chcete si ke svému rodinnému domu pořídit krásnou, kvalitní hliníkovou pergolu? Hledáte spolehlivé řešení za skvělé ceny? Pořiďte si některou z námi nabízených pergol a získejte tak úžasný prostor k zábavě a odpočinku s rodinou a přáteli.

Protože chápeme, že naši zákazníci mají rozmanité představy a požadavky, a také rozdílné finanční možnosti, vytvořili jsme pro Vás 3 produktové řady hliníkových pergol:

Bližší informace o jednotlivých typech pergol získáte kliknutím na korespondující obrázek. Případně můžete svou poptávku a dotazy zaslat prostřednictvím kontaktního formuláře.


Při projevení zájmu o pořízení hliníkové pergoly přijedeme provést přesné zaměření a po konzultaci s Vámi zpracujeme podrobný projektový návrh.

Vyberte si některou z námi nabízených pergol a získejte na míru vyrobené přístřeší pro relaxaci, které Vám dovezeme a namontujme kdekoliv v České republice.

 

Přínosy hliníkové pergoly od nás:

  • Dlouholetá životnost
  • Ochrana terasy proti nepříznivému počasí
  • Bezúdržbový systém
  • Elegantní provedení venkovního prostoru
  • Vytvoření místa pro relaxaci či posezení s přáteli
  • Možnost sportovního vyžití pod střechou
 

 

Díky dlouhé životnosti bez nutnosti náročné údržby si budete moci užívat prostředí pergoly po mnohé roky. Pokud se o našich pergolách chcete dozvědět více, ochotně Vám zodpovíme jakýkoliv dotaz na zákaznické lince 777 118 639 (poptávka) či 775 487 935 (pro technické dotazy) nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Výběr z více než 200 barevných dekorů

Různé dekory hliníkové pergolyK bezúdržbovému provedení hliníkové pergoly přispívají především kvalitní, odolné nátěry. Po jejich aplikaci vydrží konstrukce přístřešku ve skvělém stavu i po několik sezón. Odpadne Vám tak úmorné každoroční natírání, které vyžadují například pergoly ze dřeva.

Aby Vámi vybraná pergola dobře ladila s celkovým designem domu, dáváme na výběr širokou škálu barev. Základní dekorem je nátěr v odstínu bílá (RAL9016) nebo antracit (RAL7016). Máte-li zájem o jakoukoliv jinou barvu, můžete si za příplatek vybrat nátěr dle barevného vzorníku.

 

Pro lepší porozumění jednotlivým částem námi dodávaných hliníkových pergol si můžete přečíst následující informace.

Pergola se skládá z:

  • Konstrukce – Je tvořena speciálními profily z pevných, odolných hliníkových slitin. Povrchová úprava je provedena práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT v jednom z více než 200 barevných odstínů v naší nabídce.
  • Spojovací materiál – Používáme kvalitní nerezové spojovací materiály, které přispívají k celkové vysoké životnosti pergol.
  • Střešní krytina – Je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm. Materiál střešní krytiny je opatřen UV ochranou, zabraňující průniku škodlivých slunečních paprsků. Zákazník si může zvolit čiré, mléčné či barevné provedení. V případě zájmu jsme schopni dodat také skleněné výplně.

Pergola ve sněhově bílém dekoru
Pergola v dekoru antracit
Hliníková Pergola v dekoru antracit
 

 


Nákres hliníkové pergoly - sklon střechy 8° (klesání 140 mm/m):

pergola nakres 2
pergola nakres 1
 

Nabízené kryty okapů pro čelní hranu pergoly

Rovný kryt okapu pergoly
Kryt okapu pergoly - radius
 

 

3.44 z 5 - 71 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
×

TOP