Rolety nebo žaluzie

Máte na zahrádce své vysněné posezení v podobě pergoly, altánku nebo zimní zahrady? Můžete konečně relaxovat za každého počasí, přístřešek vás ochrání, když bude pršet, ale také když bude úporné vedro a sluneční paprsky vás budou šlehat do tváře.

Nakonec budete rádi za kousek stínu, ten si snadno vyrobíte, když si necháte namontovat k vaší konstrukci také stínící techniku v podobě rolet nebo žaluzií.
Letní horka se pod hliníkovou konstrukcí změní v příjemné zastíněné prostředí a bude se tam snadněji udržovat stálá teplota. Pro jaký typ se ale rozhodnout?

Žaluzie si regulujete sami

Podstata systému žaluzií spočívá v zavěšených lamelách na konstrukci, které jsou uchycené pomocí šňůr. Sami si můžete lamely naklánět nebo zcela vytahovat. Pokud žaluzie vytáhnete celé, postupně se uloží v horní části do sloupce. Jako ovládací prvek žaluzií se používá řetízek.

Pokud se rozhodnete pro žaluzie, můžete tak řídit, jak a kolik světla propustíte. Buď je můžete zcela zatáhnout a mít tak prostor temný nebo je pouze částečně zavřít a bude vám tam prosvítat denní světlo.

Nabízíme tyto druhy žaluzií

  • Horizontálního žaluzie
  • Vertikální žaluzie
  • Venkovní žaluzie

Roletami si zajistíte i své bezpečí

Roletu už nejde tak snadno ovládat z hlediska propuštění světla. Pokud si budete chtít nechat zatemnit jen část, můžete roletu spustit do půlky. Velkou výhodou u venkovních rolet je vetší tepelná izolace a protihluková ochrana. Opatříte-li si na rolety zámek nebo proti zdvihové závaží, budou vás chránit před případnými zloději. Bude se vám to nejvíce hodit u zimní zahrady, která je pevně spojena s objektem. Právě zloději vnikají do obydlí okny nebo skleněnými částmi domu více než dveřmi.

Rolety fungují na principu lamel, které se navíjí na otočné hřídele. Stačí pak lamely vytáhnout nebo stáhnout a regulujete si průchodnost světla sami.

V naší nabídce naleznete tyto druhy rolet a roletek

  • Venkovní rolety
  • Textilní roletky

Žaluzie i rolety v široké škále barev

Společnost ALIMINPER nabízí svým klientům stínící techniku v široké škále barev i provedeních. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Stačí jen odeslat, pomocí kontaktního formuláře vaši nezávaznou poptávku a my se vám obratem ozveme zpět.

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.