Zahradní altán na míru

Právě jste se zabydleli do nového vysněného domu a přemýšlíte, jak zvelebit svou zahradu, aby se vám tam hezky žilo?

Rádi byste si pořídili posezení, kde se budete moci v létě schovat před slunečními paprsky, ale nechcete nijak zasahovat do nové fasády na vašem domě?
Máme pro vás originální a jednoduché řešení a tím je samonosný hliníkový altán, který dokonale ozdobí vaši zahradu.

Tato varianta je vhodná především pro lidi, kteří si pořídí pasivní dům a zjistí, že nemohou nijak zasahovat do obvodové zdi.

Výhody hliníkového altánu

  • Altán bez údržby

Majitelé dřevěných altánů musí každoročně natírat nebo jinak ošetřovat dřevo proti různým škůdcům. Ohliníkový altán nemusíte nijak pečovat.

  • Dlouhá životnost

Hliníkové slitiny, ze kterých vyrábíme hliníková zastřešení odolávají perfektně povětrnostním vlivům, takže jejich životnost je delší než tomu je u dřevěných altánů.

  • Elegantní styl a universální design

Vybírat můžete ze široké škály barev a různých rozměrů. Jsme schopni tak uspokojit požadavky téměř každého zákazníka. Hliníkový altán má universální styl, hodí se tak ke všem objektům, ať už se jedná o klasický baráček nebo moderní dům.

  • Nový relaxační prostor

Pořídíte-li si hliníkový altán, získáte ke svému domu stylový prostor pro relaxaci a odpočinek s rodinou nebo s přáteli. Můžete si do altánu pořídit stolní fotbal, šipky nebo ping-pongový stůl a mít tak místo pro volný čas.

Nabídka zahradních altánů

  • ECO

Varianta ECO se těší velké oblibě, hlavně kvůli nízké ceně. Jedná se o nejdostupnější produktovou řadu. Je k dostání v 15 různých rozměrech a v barvách sněhově bílá nebo antracit.

  • PROFI

U varianty PROFI naleznete kvalitní zahradní altán za rozumnou cenu. Vybírat můžete mezi 20 různými rozměry i různými barevnými provedeními.

  • DELUXE

Varianta DELUXE nabízí zahradní altány té nejluxusnější kvality. Altány mají speciální zesílené profily a bezpečnostní sklo.

Rádi byste si zahradní altán objednali?

Zahradní altán si můžete objednat u společnosti ALUMINPER, s.r.o. Pokud máte nějaké otázky nebo se chcete dozvědět o zahradních altánech z hliníku více informací, neváhejte nás kontaktovat.

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.