Kontaktní formulář

1000 znaků zbývá
Přidat soubory

KONTAKT

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete odeslat poptávku zastřešení z hliníku nebo zastínění z našeho sortimentu, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) nebo 775 487 935 (technická podpora). Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorky našich výrobků v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Garážová stání a přístřešky na auta

Garážové stání je skvělým řešením jak ochránit své auto před deštěm, sněhem, padajícími listy nebo ostrými slunečními paprsky. Vozidlo se Vám za to odvděčí delší životností. A také si díky přístřešku na auto ušetříte práci s odklízením sněhu či listí z vozu. Instalace garážového stání v těsné blízkosti domu může být skvělou alternativou, pokud nemáte k dispozici a nechcete stavět zděnou garáž.

Unikátní garážová stání z hliníkových profilů jsou jednoduché, stylové konstrukce, které pomohou dokonale ochránit Váš vůz před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Garážová stání vyrábíme v několika typových řadách a na žádost zajistíme také jejich montáž. Jediné, co k instalaci přístřešku potřebujeme, je volná stěna pro ukotvení nosného prvku garážového stání.

 

Našim zákazníkům nabízíme na výběr ze 3 produktových řad parkovacích stání, lišících se cenou a provedením:

V případě zájmu o naše špičkové garážové stání můžete kontaktovat zákaznickou linku Aluminper. Vaši poptávku či cenovou kalkulaci vyřídí naši pracovníci na telefonním čísle 777 118 639, s technickými dotazy prosím volejte na 775 487 935. Přístřešek přijedeme zaměřit, zdarma vypracujeme projekt, na míru vyrobíme jednotlivé díly a ve finálním kroku namontujeme garážové stání v místě určení. Naše služby poskytujeme po celé České republice.

 

Co můžete očekávat od našich garážových stání?

  • Bezplatné zaměření v místě Vašeho bydliště
  • Zpracování projektu dle individuálních požadavků, a to zdarma
  • Možnost přizpůsobit rozměry potřebám parkovat jeden či více vozů
  • Široká nabídka barevných dekorů dle vzorníku RAL
  • Kvalitní materiály s dlouhou životností
  • Bezúdržbové provedení, které šetří Váš čas

 

garážové stání z hliníkových profilů
garážové stání z hliníkových profilů
garážové stání z hliníkových profilů
 

 

Pro lepší porozumění konstrukci garážových stání:

Přístřešky na auto jsou vyrobeny a montovány ze speciálních profilů z odolných hliníkových slitin. Na povrch profilů je nanesena trvanlivá prášková vypalovaná barva KOMAXIT. Spojovací součástky jsou vyrobeny z kvalitního nerezového materiálu.

Na střešní krytinu používáme komůrkový polykarbonát o tloušťce 16 mm. Zákazníci si mohou vybrat z čirého, mléčného nebo barevného provedení, případně si jako alternativu mohou objednat skleněné výplně.

 

Slaďte garážové stání s designem domu a zvolte si některý z nabízených dekorů

Různé dekory hliníkové pergoly Nosné konstrukce přístřešků na auto mohou být nejen funkční, ale také stylové. Slaďte jejich barvu s barvou domu či prvky v zahradě, případně s barvou vozu. Vyberte si některý ze základních barevných dekorů laku značky KOMAXIT - sněhově bílá (RAL9016) nebo antracit (RAL7016). Pokud Vám tyto barvy nevyhovují, za příplatek máme na výběr širokou škálu nejrůznějších barevných odstínů dle vzorníku RAL.

 

 

Pokud si chcete pořídit garážové stání, proč s ním nesladit také další venkovní zastřešení ve stejném designu? Získáte tak například příjemné venkovní posezení v podobě hliníkové pergoly, ochranný přístřešek nad dveře či krásnou zimní zahradu.

 
3.63 z 5 - 30 hlasů
Děkujeme za hodnocení. Pokud se vám článek líbil, budeme rádi, když jej budete sdílet dál!
×

TOP